wtorek, 12 lipca 2016

O Cię Florek - książka z wyobraźnią

Kreatywnie w domu

Nie znam dziecka, które nie lubi zwierząt... czy to czytać o nich, czy to układać puzzle ze zwierzętami w roli głównej, malowanie, kolorowanie... wielka miłość dzieci do zwierząt. Dziś pokażę Wam bardzo fajną książkę ze zwierzętami. Książka, która pobudzi dzieci do kreatywnych działań. Książka, z którą nudzić się nie powinno żadne dziecko.


O Cię Florek to 8 rozdziałów zamkniętych na ponad 200 stronach pełnych zabawy. Z książką tą dzieci udadzą się do Azji w pogoń za tygrysami, w Australii spotkają się z tamtejszym dziobakiem. Dzieci odwiedzą sawannę, tropikalną Afrykę, Puszczę Amazońską oraz stawią czoła niedźwiedziowi grizzly w Ameryce Północnej. Oprócz dalekich podróży odwiedzą również te bliższe tereny... wieś, łąkę i las. A wszystko to w towarzystwie miłośnika wszystkiego co żywe - Floriana Szczękoczułka.


Każda strona to inne zadanie do wykonania przez dzieci... kolorowanie, wyklejanie, łączenie kropek, dokańczanie obrazków, szukanie różnic i podobieństw, czy dorysowywanie konkretnych elementów to tylko część tego co czeka dzieci po otwarciu O Cię Florek. Zadania są tak zróżnicowane, że nuda dzieciom nie grozi. Jednym słowem... każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Zadania dzieci mogą wykonywać zgodnie z poleceniami Florka ale mogą również używać własnych inwencji twórczych. Dzieci ogranicza jedynie wyobraźnia :)O Cię Florek to świetna, kreatywna zabawa.

O Cię Florek
Wydawca: Dragon
Autor: Dariusz Wanat
Ilość stron: 224
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2016

Książkę możecie kupić TUTAJ.


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates