sobota, 10 września 2016

Ortografia i gramatyka z NIKO

Kreatywnie w domu


Co prawda na naukę ortografii i gramatyki mamy jeszcze sporo czasu ale nie jest za wcześnie wyposażyć się w świetne książki, które nam w tej nauce troszkę ułatwią życie. Tym razem padło na Wydawnictwo NIKO.


Zarówno gramatyka jak i ortografia są bardzo fajnie wydane.  Książki, w których uczniowie poznają i utrwalają podstawowe zasady pisowni, gramatyki i ortografii. Książki bardzo kolorowe, które swoimi ilustracjami zachęcają dziecko do zagłębienia się w ich treści i rozwiązywania ciekawych zadań.


W książeczkach zadania stopniowane są według poziomu trudności. Dziecko rozwiązując poprawnie kolejne ćwiczenia będzie miało dużą motywację do dalszego działania. Jeśli chodzi o ćwiczenia to są one starannie przemyślane, uporządkowane i przedstawione w ciekawy dla dziecka sposób.Ja jestem na tak! Myślę, że z takimi książeczkami nauka wcale nie prostych rzeczy stanie się przyjemnością :)


Polecamy książeczki NIKO z uśmiechem :)

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates