wtorek, 20 września 2016

Seria książeczek z Gąską czyli biblioteczka maluszka

Kreatywnie w domu


Choć nie mam w domu już roczniaka to uważam, że takie książeczki świetnie spiszą się w przypadku 2, 3 a nawet 5latka. Książeczki są niewielkie i poręczne a dzieci nie mają problemów z ich chwytaniem. Strony są kartonowe, nie do zniszczenia a rogi bezpieczne... zaokrąglone. Tekstu jest tu może z 10%, piękne i kolorowe ilustracje, przyciągające wzrok dzieci. Ilustracje przedstawiają różne dobrze znane dziecku sytuacje. Tekst jest prosty, rymowany i dlatego napisałam, że książeczki nadają się również dla 5latka... może on bowiem samodzielnie czytać bajeczki młodszemu rodzeństwu. O jakich książeczkach mowa? O Serii książeczek z Gąską.


Seria zawiera 4 książeczki a każda o innej tematyce: książkę na dobranoc ("Dobranoc, Gąsko!") i na dzień dobry ("Wstawaj, Gąsko!"), naukę kolorów ("Kolory z Gąską") i liczb ("1,2,3 z Gąską"). 


W książeczka tych fajne jest to, że każde zachowanie Gąski i Zosi możemy naśladować lub odegrać w inny zabawny sposób, tak aby zachęcić dziecko do zabawy.

Więc jeśli macie w domu maluszki, 2latki czy 3 latki POLECAM!


Cała seria o sympatycznej Gąsce do kupienia na platon24.pl

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates