czwartek, 16 lutego 2017

Ciekawe dlaczego: Księga wiedzy

Kreatywnie w domu
Uwielbiamy książki, które dają odpowiedź na setki pytań zadawanych przez dzieci. Dzieci bowiem są mistrzami w tej dziedzinie. Książki, które rozbudzają w dzieciach ciekawość, pasję do nauki a także pomagają rozwijać zainteresowania są u nas na pierwszym miejscu. Na pierwszym miejscu jest również Wydawnictwo Olesiejuk jeśli chodzi o książki tego typu. Oni są mistrzami w wydawaniu "encyklopedii" dla dzieci.


9 wspaniałych rozdziałów pełnych pytań i odpowiedzi, którym towarzyszą ciekawe ilustracje. Od prehistorii i średniowiecza poprzez wiedzę odnośnie ludzi, wszechświata, ziemi czy żywiołów, królestwa zwierząt i roślin. Wachlarz informacji jest na prawdę imponujący. dlaczego ryby wysuwają głowę nad wodę? Kto opowiadał historie o bogach? Gdzie na świecie uprawia się ogrody na rzekach? Jak wyglądają bieguny? Jakie łodzie są niezatapialne? Czym jest grzmot? To tylko niewielka namiastka pytań, na które znajdziemy odpowiedź. Informacje znajdujące się w książce są podane w ciekawy i przystępny dla dzieci sposób. Takie książki nigdy się nie nudzą. Czytać je można strona po stronie, tematami czy też wybierać pasujące dla nas ciekawostki i skakać po kartkach do woli. Zdecydowanie nie jest to książka, którą dzieci pochłoną na raz. Do niej się wraca i za każdym razem odkrywa w niej noś innego, oś nowego.
Książka na prawdę jest "wielka"... ponad 300 stron najróżniejszych ciekawostek.


Ciekawe dlaczego: Księga wiedzy
Wydawnictwo Olesiejuk
Ilość stron: 320
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2016


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates