czwartek, 2 lutego 2017

Książeczki dla malucha

Kreatywnie w domu

Książki, które rozwijają i uczą są u nas najbardziej pożądanymi książkami. Dziś o dwóch nowościach Wydawnictwa Olesiejuk.


W drogę to książeczka dla 2-3latków świetnie ćwicząca koordynację oko-ręka. Mali czytelnicy na każdej stronie prowadzą paluszek po śladzie, by pomóc bohaterowi historyjki dotrzeć do celu. I wcale nie jest to takie proste zadanie dla najmłodszych. Historyjki są krótkie, rymowane. Ilustracje są w stylu Fisher-Price doskonale znane dzieciom z zabawek. Książeczka jest kartonowa a więc praktycznie niezniszczalna. I choć ma zaledwie 12 stron cieszy się u nas codziennym zainteresowaniem.


Z drugą książeczką Liczymy w dżungli dzieci uczą się liczyć w zakresie od 1 do 10. Nauka przez zabawę jest najlepsza.. zawsze to powtarzam. Kolorowe obrazki i krótkie pytania zadawane dzieciom na każdej stronie jeszcze bardziej zachęcają je do liczenia.POLECAMY!

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates