niedziela, 19 marca 2017

Książki dla malucha

Kreatywnie w domu

Kartonowe książeczki są najlepsze dla maluchów. Powód? Są niezniszczalne, wykonane z grubego, lakierowanego kartonu. Nie ma szans aby maluch dobrał się im do "skóry" ;) Do tego książeczki są z ulubionymi bohaterami dzieci. To one były obecne przy dzieciach praktycznie od malusieńkiego... maty edukacyjne, karuzele do łóżeczka, zawieszki do wózka czy grzechotki. Do dziś wśród zabawek odszukać możemy naszego ulubieńca... lwa. Z Książeczkami Fisher Price maluchy uczą się liczyć, poznają kolory czy figury. Uczą się również rozróżniania dźwięków. A wszystko to w pięknej, kolorowej szacie graficznej. Książeczki są niewielkich rozmiarów. Idealne dla małych rączek.

  
Bardzo fajne książeczki idealnie nadające się na prezent.

Dla ciut starszych dzieciaków mamy kolorowankę z bohaterami doskonale im znanymi z zabawek i innych książeczek Fisher Price. Poza całą masą kolorowanek dzieci mają tu sporo innych zadań do wykonania... łamigłówki, labirynty, łączenie kropek, wyszukiwanie różnic, porównania, kontynuowanie wzoru. Zadania stworzone z myślą o dzieciach w wieku 2+. Kolorowanki nadrukowane są na grubszym papierze, jednostronnie, dzięki czemu dzieciaki mogą kolorować je nie tylko kredkami. Wśród kolorowanek można odnaleźć kolorowanki o wyraźnym rysunku jak i takie z małymi detalami. Poza kolorowankami i zadaniami do wykonania, dzieci otrzymują całą moc naklejek, które mogą przyklejać w dowolnym miejscu dodatkowo ozdabiając swoją kolorowankę. Naklejki mogą również posłużyć jako nagroda - taki mały motywator do zabawy ;)


Fisher Price Przygody z kredką. Kolorowanki i zadania

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates