wtorek, 20 czerwca 2017

Obrazkowe zgadywanki dla najmłodszych

Kreatywnie w domu
Były łamigłówki dla starszaków, dziś więc będzie coś dla młodszych choć tak na prawdę i starszaki będą zauroczone tą książką. U nas, gdy tylko któreś z dzieci ją wyciąga z czeluści książek, zaraz jest o nią walka i to taka wiecie na pazury :D I ja się im wcale a wcale nie dziwię :)


Piękna, kartonowa, dużego formatu książka z mnóstwem ilustracji... pięknych, kolorowych ilustracji. Na pierwszy rzut oka od tej ogromnej ilości zwierzaków można dostać oczopląsu ;) W książce znajdziemy zwierzęta mieszkające głównie na wsi w towarzystwie m.in. strachów na wróble. Jak się zapewne domyślacie jest to książka ćwicząca spostrzegawczość u dzieci. Choć nie ukrywam czasami i ja miałam problem znaleźć np. wśród całego stada kicających po grządkach z warzywami zajęcy odnaleźć... 3 ślimaki :P
Zadania są różne, jedne są dość proste a odpowiedź praktycznie od razu rzuca się nam w oczy, innym razem tak jest ona zachomikowana, że na prawdę trzeba porządnie wytężyć wzrok aby znaleźć to czego się szuka. Dzięki takiemu rozwiązaniu z książki mogą korzystać również starsze dzieciaki, nie tylko 3-4latki. Choć te starsze to są cwaniaki, szybko odpowiedzi zapadają im w pamięć i książka staje się mało atrakcyjna.


28 stron wspaniałej zabawy. Książka, przy której można spędzić czas całą rodziną bowiem szukanie odpowiedzi przez zabawę kto pierwszy ten lepszy to jest dopiero frajda!

Oczywiście jak przystało na książki tego typu, na końcu znajdują się odpowiedzi :)


Obrazkowe zgadywanki WIEŚ POLECAM!


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates