wtorek, 22 sierpnia 2017

Tajemnice oceanu czyli kto mieszka pod wodą?

Kreatywnie w domu

Książka, która zachwyca... zachwyca już okładką a wnętrze jest jeszcze piękniejsze. Świetne ilustracje Moniki Filipiny nie po raz pierwszy podbijają serca moich dzieciaków.Głównym bohaterem jest choć niewielki ale bardzo ciekawski żółwik, który chciał poznać wszystkie tajemnice oceanu. Interesowało go ile zębów ma rekin, dlaczego niektóre ryby pływają w ławicach i czemu najeżka się najeża. To tylko niewielka część tego na co chciał znaleźć odpowiedź dlatego też pewnego dnia pożegnał się ze swoim rodzeństwem i wyruszył w podróż w nieznane. Czy udało mu się zaspokoić swoją ciekawość? Tego Wam nie zdradzę ale polecam sięgnąć po książkę tętniącą życiem podwodnego świata pełnego niezwykłych stworzeń.


Tajemnice oceanu w bardzo przystępny sposób przybliżają dzieciom świat podwodnych stworzeń... konik morski, ośmiornica, rybki, rekin, wieloryb i wiele, wiele innych. Historia żółwika może być dla najmłodszych inspiracją do własnych poszukiwań i wcale a wcale nie muszą od razu nurkować i szukać meduz i mieczników. Dzieci mogą szukać informacji o tym, co je interesuje w książkach i zadawać pytania... dużo pytań swoim bliskim :)

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates