środa, 6 grudnia 2017

100 zabaw ze Świętym Mikołajem

Kreatywnie w domu

Ci co nas czytają wiedzą, że grudzień to dla nas szczególny dzień... kalendarz adwentowy wypełniony zadaniami, przyjemnościami i wspólnie spędzonym czasem. Wspólnie tworzymy, oglądamy i czytamy bajki a także korzystamy z dobrodziejstw "gotowców". Od czasu do czasu wśród zadań z kalendarza pojawiają się zadania z książeczki, o której chciałam Wam dziś napisać kilka słów.


100 zabaw ze Świętym Mikołajem to dość fajna książeczka przeznaczona dla dzieci 3-4letnich a więc idealnie wpasowała się w przedział wiekowy moich dziewczynek. 64 strony wypełnione po brzegi różnego rodzaju łamigłówkami, zadaniami logicznymi, zadaniami na spostrzegawczość, zadaniami rozwijającymi umiejętność liczenia czy grafomotoryki. Do wyboru do koloru... każdy przedszkolak znajdzie tu z pewnością coś dla siebie.

Zadania są fajne - szczególnie na teraz - zima i Święty Mikołaj to jeden z ulubionych motywów dziecięcych a przemyślana szata graficzna oraz nawiązanie do sympatycznej atmosfery świątecznej sprawia, że moje dzieciaki chętnie sięgają po tę pozycję.Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates