środa, 25 lipca 2018

ACH, TE ZWIERZAKI!

Kreatywnie w domu
Seria książeczek ACH, TE ZWIERZAKI! to trzy książeczki pełne humoru oraz ciepłych, zabawnych ilustracji. Każda książeczka to inna historyjka, napisana prostym, wesołym a przede wszystkim zrozumiałym dla dziecka językiem. Każda książeczka to również przygody innego bohatera... uroczej słonicy baletnicy, ........ małpki, psa występującego w parze z kotem. Zwierzaki to bez wątpienia ulubieńcy dzieci. Każdy bohater podczas swojej przygody doświadcza różnych emocji...
 

Czego dzieci dowiedzą się ze stronic książek? Ano choćby tego, że warto żyć w zgodzie i przyjaźni z innymi. Nie tak jak żyjący po sąsiedzku pies z kotem... Ten pierwszy spać lubił ogromnie, ten drugi wstawał o świcie. Jeden chciał jogę poćwiczyć w spokoju, to drugi z radością zumbę trenuje. Jeden drugiem przeszkadzał, jeden drugiemu wciąż wadził. Jakież piękne byłoby życie, gdyby w przyjaźni, bez kłótni i w zgodzie żyli. Czy uda się im to w końcu to pojąć?

Słonica Mela, której pasją jest gotowanie marzyła o balecie, tiulowej spódniczce i piruetach. Marzenia są po to aby je spełniać. Tak więc udała się nasza słonica na lekcje baletu ale czy aby na pewno gotowa jest podjąć wyzwanie? Historia ta pokazuje, że spełniając swoje marzenia, warto przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek.

Z kolei małpka ma ogromne zmartwienie... nie wierzy w siebie. Zazdrości słoniom siły, zwinności pumom, pragnie niczym żyrafy bujać w obłokach, wśród papug czuje się głupia, a motyle... no cóż one takie kolorowe. Wszystkie zwierzęta mają tyle zalet, a ona? Na szczęście na swojej drodze spotka kogoś, kto zupełnie przypadkiem pomoże uwierzyć jej w siebie.


Kontakt dziecka z książką od najmłodszych lat daje w przyszłości same plusy. Dlatego staram się wyszukiwać dzieciakom książeczki, przy których nie tylko miło spędzimy wspólnie czas ale również takie, przy których dzieci poznają ważne wartości, zostaną zmuszone do przemyśleń a także takie, przy których będą się wyśmienicie bawić. I takie właśnie są książeczki ACH, TE ZWIERZAKI!


Książeczki idealne zarówno do wspólnego jak i samodzielnego czytania.

Ach, te zwierzaki! Słonica baletnica 
Ach, te zwierzaki! Smuteczki małpeczki
Ach, te zwierzaki! Pies z kotem


AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates