poniedziałek, 9 lipca 2018

Przed moim domem

Kreatywnie w domu
Przed moim domem to taki niby słownik obrazkowy dla najmłodszych, który wnosi bardzo wiele w rozwój słownictwa małego czytelnika. To tak jakby wyliczanka... Na małej górce, za brązowym płotkiem, pod wielkim dębem jest... mój dom. Przed moim domem... krzak róży. Na krzaku róży... ptaszek. Nad ptaszkiem... okno. Za oknem... i tak przez 120 stron! Oj wyobraźnia dziecka rozkręca się tu z kartki na kartkę. To co znajdziemy przed domem może stanowić dla dziecka niezłą porcję zagadek bowiem kto by przypuszczał, że z zacisznego podwórza przed domem w mgnieniu oka przeniesiemy się do bajkowego lasu, w przestrzeń kosmiczną, w głębiny oceanu czy też odwiedzimy zoo by potem ponownie powrócić tam, gdzie wszystko się zaczęło.Każda rozkładówka zawiera proste, pozbawione upiększeń i rozpraszających elementów ilustracje oraz towarzyszący jej tekst. Książka ta jest zdecydowanie dziecioodporna... sztywno-kartonowa, niedużego formatu za to dość sporej objętości.
Myślę, że nie tylko maluchy będą ciekawe co kryje się na kolejnej stronie i nie raz i nie dwa zostaniemy zaskoczeni tym co odkryjemy...POLECAM małym i dużym :)


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates