piątek, 7 grudnia 2018

Wysil wzrok! Gdzie ten ptak?

Kreatywnie w domu


Książka, którą dziś Wam przedstawię to prawdziwa perełka wśród nowości jakie pojawiły się ostatnimi czasy na rynku. A ja uwielbiam wyszukiwać dla Was takie perełki.


Oto powody dla, których książkę powinniście mieć i WY...
- niby mini encyklopedia, a jednak nie encyklopedia 
- wiedza zawarta na kartach książek jest przekazana w przystępny, ciekawy, nietuzinkowy sposób
- ponad 200 gatunków ptaków robi wrażenie
- ilustracje, w których się zakochałam... realistyczne i takie szczegółowe
- plansze, na widok, których każdy z nas powie WOW, plansze, z którymi zarówno dzieci jak i dorośli poćwiczą spostrzegawczość
- plansze to nie wszystko... w książce znajdziemy również grę - ptasia ekspedycja, do której potrzebujemy jedynie kostki i pionków.

Każdy temat zawarty w książce dotyczy grupy zwierząt i składa się z planszy informacyjnej oraz planszy na spostrzegawczość, na której to należy odszukać wskazaną liczbę osobników poszczególnych gatunków. Gdyby ktoś miał problemy z odszukaniem ich wszystkich może skorzystać z podpowiedzi, które umieszczone są na końcu książki. Jedno Wam napisze... plansze są niesamowite i na prawdę trzeba się nieźle skupić aby odnaleźć wszystkie ptaszyska.Świetny pomysł na prezent nie tylko dla małych i dużych pasjonatów przyrody ale i dla najbardziej wybrednych czytelników ;)

Nas ogromnie cieszy, że jest to pierwsza książka z serii, którą planuje wydać Wydawnictwo AWM. GRATULUJEMY i już się nie możemy doczekać kolejnej książki.

POLECAMY!

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates