wtorek, 3 grudnia 2019

Klocki magnetyczne, które świecą w ciemności

Kreatywnie w domu


Klocki... zalet z zabawy nimi jest tak wiele jak wiele jest rodzajów klocków na rynku. O ich mocy pisałam już nie raz i nie dwa. Zabawa nimi sprawdza się w przypadku (prawie) każdego dziecka. Po klocki chętnie sięgają roczniaki, dwulatki, przedszkolaki a nawet uczniaki. Klocków nigdy za wiele, a im większa ich różnorodność posiadania tym jest ciekawiej. Dlaczego? Dlatego, że klocki nigdy się nie znudzą. Dzieci mogą je odstawić na chwilę w kąt ale zawsze do nich wracają. Dziś będzie o lockach, na które miałam oko dłuższy czas.


Magnetyczne klocki, którymi z powodzeniem bawi się niespełna dwulatek, przedszkolak jak i 9-cio latek. Klocki nieco magiczne, a wszystko za sprawą ukrytych magnesów, które znajdują się w każdym z nich. Klocki, które w różnorodny sposób łączą się ze sobą, a dzieci prześcigają się w wymyślaniu co rusz nowych konstrukcji.


Każdy blok jest starannie zaprojektowany, klocki są lekkie a ich krawędzie zaokrąglone, a więc są bezpieczne dla dzieci. W dodatku są one wykonane z trwałych, nietoksycznych tworzyw sztucznych.

Nasz zestaw zawiera ponad 100elementów w tym 60 klocków magnetycznych o różnych kształtach i kolorach... 


Klocki magnetyczne to doskonała zabawka edukacyjna która rozwija kreatywność dziecka i zwiększa chęć do nauki poprzez konstruowanie geometrycznych kształtów 2D i 3D.


Konstrukcje dzieciaki mogą wznosić wedle własnej wyobraźni bądź też korzystać z zaproponowanych przykładów dołączonych do zestawu.
W zestawie znajdują się również elementy, z których dzieciaki mogą stworzyć najróżniejsze pojazdy oraz kręcące się karuzele.Są też plastikowe karty z cyferkami i literkami, które po umieszczeniu w klockach można wykorzystać do nauki... nauki przez zabawę oczywiście :)

Ale to nie koniec... klocków magnetycznych na rynku jest wiele. My znaleźliśmy takie, które... uwaga! świecą w ciemności! Dołączona do zestawu latarka niczym magiczna różdżka sprawia, że zabawa klocki trwa dłużej zwłaszcza w zimowe wieczory. Przyznacie, że to niezłą frajda dla dzieciaków! Niestety nie udało mi się wykonać ani pół zdjęcia ze świecącymi klockami - cóż taki ze mnie fotograf jak z koziej... dokończcie sobie sami ;) Możecie mi jedynie uwierzyć na słowo... one świecą w ciemności!


Jeśli jesteście na etapie poszukiwania prezentu dla swoich pociech, warto wziąć pod uwagę te bajeranckie klocki magnetyczne.

Klocki znajdziecie TUTAJ.Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates