poniedziałek, 14 grudnia 2020

Baśnie Hans Christian Andersen - wyjątkowe wydanie

Kreatywnie w domu

 

 

Uwielbiamy baśnie, których autorem jest Hans Christian Andersen. A wydanie, które właśnie ukazało się nakładem Wydawnictwa Dragon musiały zasilić naszą domową biblioteczkę.

Wyjątkowe, piękne wydanie w twardej oprawie ukochanych przez wiele pokoleń baśni Andersena. Zbiór 47 baśni, które zostały uzupełnione o ilustracje duńskich rysowników z XIX wieku... T Hansa Tegnera, Lorenza Frølicha i Vilhelma Pedersena. Ilustracje te nadają książce jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

W książce znajdują się znane tytuły takie jak Królowa Śniegu, Dzielny żołnierz cynowy czy Słowik jak i te mniej znane  Kwiaty Idalki, Czerwone buciki.
Wydanie zachwyca dbałością o szczegóły oraz przepiękną oprawą graficzną. Format książki zbliżony do A4 i pomimo swoich 600 stron, książka ciężka nie jest ;) Jest to zdecydowanie wydanie, które czy mały czy duży czytelnik powinien posiadać w swoich domowych zbiorach.


Książkę możecie kupić TUTAJ.

A Wy lubicie baśnie Andersena? Którą najbardziej? Macie je na półkach swoich biblioteczek domowych?


 

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates