piątek, 17 stycznia 2014

Dzień Babci i Dziadka cz.2

Ewelina Gancarz
Dzień Babci i Dziadka tuż tuż...
Prezenty dla jednej babci i dziadka już wysłane!
Wczoraj robiliśmy prezent dla drugich dziadków... Patrząc na pomysł i wykonanie laurki dla Babci, którą zrobiła mała Sylwia z bloga Zuzia&Sylwia nie mogąc się jej nadziwić zrobiliśmy podobną... Sylwia kwiatuszki zrobiła z wytłoczek po jajkach... my kwiatki z wytłoczek zrobiliśmy już dla pierwszej babci więc tutaj wytłoczki zastąpiliśmy... no właśnie czym?
Sami zobaczcie!


Z kubeczków po jogurtach wycięłam Kubie kwiatuszki.Na czterech kwiatuszkach przykleił buźki wszystkich wnuków babci i dziadka a na pozostałych kwiatuszkach kuleczki z bibuły, które wcześniej sam zrobił. Łodyżki również zrobiliśmy z bibuły i przewiązaliśmy wstążeczką. Kuba wszystko ładnie przykleił do dużej kartki i gotowe!

 Nam się bardzo podoba ta laurka... ciekawi jesteśmy czy podbije serce babci i dziadka ale to dowiemy się już w weekend bo wnuki planują zrobić nalot na dziadków! Się będzie działo...

Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 3 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabaę i naukę. twórcze, kreatywne, łatwe w wykonaniu i przyjemne.

4 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł, a efekt super. Dziadkowie na pewno padną z zachwytu

    OdpowiedzUsuń
  2. Jaka piękna laurka :) Aż zazdroszczę dziadkom prezentu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super pomysł a efekt zachwycający:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates