poniedziałek, 22 maja 2017

Ostatnia prosta...

Ewelina Gancarz


Tydzień temu podzieliłam się z Wami moim sposobem na zachęcenie dziecka na naukę samogłosek a dokładniej na przejście z dużych na małe... Dziś kolejna zabawa, która pozwoliła nam opanować tą jakże trudną sztukę :)

W roli głównej sympatyczne pieski...

Znajdź każdemu pieskowi jego miskę...

Piesek jest głodny... posegreguj kości do właściwych misek...
Piesek jest wybredny... zajada się tylko najsmaczniejszymi kośćmi...
Ponownie pieski zgubiły swoje miski... pomóż im je odnaleźć...
Dopasuj kości...

KONIEC!!!


Zarówno zabawy z pieskami jak i zeszłotygodniowe przygotowałam również w wersji z dużymi literami... dla Emi, która rozpoczyna właśnie swoją przygodę z nauką czytania :) Taką decyzję podjęła pani logopeda pod opieką której jest Emi. Emi nie chce mówić... mówi niewiele. Cała nadzieja w sylabkach, do których Emi czuje miętę :P Może one rozruszają jej mowę :) Tak, tak... nie żegnamy się z Wami tak na dobre jeśli chodzi o czytanie... od czasu do czasu będę dzielić się z Wami naszymi sylabowymi zabawami.


Jeśli podobają się Wam nasze zabawy zostawcie proszę po sobie ślad w postaci komentarza. A jeśli uważacie, że nasze pomysły zasługują na uwagę, to UDOSTĘPNIAJCIE je światu ;)


Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 3 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabaę i naukę. twórcze, kreatywne, łatwe w wykonaniu i przyjemne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates