poniedziałek, 29 maja 2017

Szkatułka z drewnianych patyczków

Ewelina Gancarz

Wakacje tuż tuż a co za tym idzie dobiega końca kolejna edycja projektu Dziecko na warsztat. Nie  ukrywam, że jest to mój ulubiony projekt... no może zaraz po projekcie matematycznym ;)

Ostatni miesiąc a właściwie dwa stały pod znakiem drewna... u nas w ruch poszły drewniane patyczki. Idąc na łatwiznę, zaopatrzyłam się w kolorowe patyczki (ale można je samemu pomalować), z których wspólnie z Kubą stworzyliśmy dla dziewczynek szkatułkę na gumki, spinki i inne drobiazgi.


Wystarczy za pomocą kleju introligatorskiego skleić patyczki ze sobą w dowolny przez nas wybrany kształt a plątające się wszędzie spinki i gumki będą w jednym miejscu zawsze pod ręką.


Zabawę zaczęliśmy od stworzenia przykrywki naszej szkatułki.

Szkatułkę stworzyliśmy na podobny wzór jak przykrywkę...
Po wyschnięciu kleju ozdobiliśmy ją jeszcze kwiatuszkami...


I jak się Wam podoba nasza skromna ale jakże urocza szkatułka? 


Zajrzyjcie na inne blogi, gdzie znajdziecie moc inspiracji w zabawach z drewnem w tle :)

Dziecko na warsztat Namaluj mi Latorośle Borsuczkowo Nasza szkoła domowa I&K w domowym zaciszu Kidsandu Animart - animacje z twojej bajki Tymoszko Dzwoneczkowa Karolowa mama Co robi Robcio Dzika Jabłoń Gugusiowo Cały świat Karli Elena po polsku WorldSchool Explorers Igranie z Tosią Świat Tomskiego Ina i Sewa On ona i dzieciaki Czytoczary Kreatywnie z dzieciakami Kreatywna dżungla Mama Aga sztuka i dzieciaki Więc bawmy się My home and heart Myshowelove Słowo mamy Kusiatka Zakręcony Belfer Kreatywna mama Kreatywnym Okiem Pomysłowe Smyki Kreatywnie w domu KinderkiEwelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 3 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabaę i naukę. twórcze, kreatywne, łatwe w wykonaniu i przyjemne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates