środa, 1 listopada 2017

Kreatywna jesień z przedszkolakiem

Ewelina Gancarz
Jesienna twórczość głównie kojarzy nam się z drzewkami. Dla zabicia czasu przygotowałam dziewczynkom kilka zabaw właśnie z nimi związanymi. Kawałki kolorowego papieru, farbki i klej brokatowy zapewniły zabawę dziewczynkom na dobrą godzinę :)

Powstało drzewko z listkami wykonanymi za pomocą dziurkaczy ozdobnych...Potrzebowaliśmy szablon drzewka, dziurkaczy o kształcie listka, kolorowy blok i klej. Już samo dziurkowanie to niezła frajda dla dzieciaków.

Kolejne drzewko to zabawa farbkami i stempelkowanie. Wystarczy posiadać stempelek z listkiem - my mieliśmy gotowy z nakrętki farbki ale można go przygotować własnoręcznie wycinając kształt w jakimś warzywie ;)


Ostatnia zabawa to zabawa klejem brokatowym :) Tu z kolei przygotowałam małe papierowe szablony listków (wykonałam je za pomocą dziurkacza ozdobnego). Dzieciaki przykładały szablony i jego wnętrze wypełniały klejem.


Niby nic wielkiego a dzieciaki zachwycone :) Pochwalcie się jesienną twórczością Waszych dzieciaków :)

Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 3 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabaę i naukę. twórcze, kreatywne, łatwe w wykonaniu i przyjemne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates