Wielkanocne zabawy rozgościły u nas na dobre. Nie ma takiej okazji, abyśmy nie włączyli w zabawy ulubionej przez dzieciaki aktywności... kodowanie. Moje dzieciaki bardzo je lubią. Koloruje zakodowane obrazki 4latek, koloruje 6latek jak i 8latek. Umiejętność kodowania stała się bardzo ważna w rozwoju dzieci. Nic dziwnego, ponieważ kodowanie ma same plusy... poprawia koncentrację uwagi, rozwija spostrzegawczość i logiczne myślenie.
Zapraszam zatem na wielkanocne kodowanie dla przedszkolaka i starszaka.
Wśród kart pracy są zakodowane pisanki...
Są również kurczaki, zające i baranki...
Kuba już rozkodował ukryte obrazki, dziewczynki codziennie dostają po jednej karcie. Ta cisza jaka trwa podczas pracy jest momentem bezcennym ;)
Jeśli chcecie pobawić się w kodowanie ze swoimi dzieciakami, przygotowałam i dla Was karty pracy do druku...
Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.
Jestem Ewelina - mama czwórki rozrabiaków. Każdy dzień to wyzwanie, które wspólnie z dziećmi podejmuję. Kreatywne, wesołe i proste zabawy to coś co lubimy najbardziej!
Jeśli szukasz ciekawych i nieszablonowych pomysłów dobrze trafiłeś.
Rozgość się, poczuj się swobodnie i odkrywaj z Nami kolorowy świat. Daj się poznać również Nam.
Moja strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jednak każdy ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
0 komentarze:
Publikowanie komentarza
Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)