piątek, 11 grudnia 2020

Klocki Blocki, a inne klocki

Kreatywnie w domu

 

 

O klockach Blockach pisałam już nie raz. Od lat jesteśmy im wierni, a w naszym domowym zaciszu mamy już niezłą kolekcję tych klocków. I to nie tylko ze względu ceny bo ta jest znacznie bardziej atrakcyjna niż chociażby duńskiej marki klocków, ale fakt iż projekt każdego zestawu jest doskonale przemyślany i w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności możemy wybierać w małych, większych i bardzo dużych zestawach.

A co robi mój pierworodny, gdy zniszczy mu się jakiś ułożony zestaw, a instrukcja gdzieś się zapodziała? Tworzy własne budowle, mniejsze bądź większe. I choć jesteśmy Blockom wierni to kilka zestawów innych marek również przewinęło się przez nasz dom. Nie raz wspominałam Wam, że klocki Blocki łączą się z innymi markami klocków, co przyczynia się do tego, że wszystkie klocki, które aktualnie nie są wykorzystane w najróżniejszych budowlach, przechowywane są w jednym pudle. Nie musimy ich segregować i tracić czasu, gdy coś budujemy na przebieranie i wybieranie tylko Blocków. Tak więc możliwości zabawy stają się jeszcze większe, im więcej klocków tym lepsza zabawa.

Dla przykładu tu Kuba stworzył budowle z klocków z serii MyArmy, MyPolice w połączeniu z elementami innych marek.Polecam zdecydowanie klocki Blocki tym wszystkim, którzy poszukują solidnego produktu, dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie. My zdecydowanie jesteśmy na TAK :) 


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates