wtorek, 11 października 2016

Obracanka. Porównania

Kreatywnie w domuObracanka - Porównania... takiej książki jeszcze nie znałam. Książka, która zdecydowanie spodoba się każdemu dziecku. Książka choć uboga w treść a właściwie jej nie posiadająca zachwyca! Książka, która jest inna niż wszystkie stała się u nas hitem. I choć mamy tylko jedną książeczkę z tej serii - nowość, już wiem co dziewczynki dostaną pod choinkę ;)


Elementy wewnątrz książeczki są ruchome, co sprawia że ta już od samego początku jest bardzo atrakcyjna dla malucha. Jest świetnie wykonana – ma grube strony, przez co niełatwo ją uszkodzić. Ilustracje są bardzo przyjemne dla oka, a kolorystyka żywa. Książka ukazująca podstawowe przeciwieństwa... góra - dół, wesoły - smutny, przód- tył, lewy - prawy, pełny - pusty

Bardzo fajna książeczka wymagająca użycia zręcznych paluszków malucha. Dziecko obraza obrazki, dopasowując je do tego co przeczyta mama :)


http://www.taniaksiazka.pl/

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates