środa, 17 maja 2017

Dziewczęce marzenia - klocki Natalia

Ewelina Gancarz


Klocki to taki rodzaj zabawek, który sprawdza się zawsze i wszędzie. I nie ważne czy dzieci dostają je z okazji np. urodzin, Mikołaja czy na gwiazdkę, czy dostają je ot tak... bez okazji... one zawsze są gwarancją zadowolenia i uśmiechu od ucha do ucha Klocki mogą być bardzo różne, tradycyjne, drewniane, plastikowe - każdy może wybrać takie, jakie najbardziej lubi. Pomału wyrastamy z wszelakich klocków i przerzucamy się na te najpopularniejsze. Pierworodny z klockami typu lego jest za pan brat. Dziewczynki właśnie zaczęły się nimi interesować. Cóż widzą u brata i też chcą. Pobuszowałam troszkę po wujku google w poszukiwaniu dziewczęcych zestawów i wpadłam na klocki, które na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od tych najbardziej znanych na rynku poza ceną... są dwa razy tańsze! Tańsze jednak w ogóle nie oznacza gorsze a wręcz przeciwnie, jakościowo są bardzo dobre, bez problemu łączą się ze sobą i posiadają całą masę dodatkowych "pozaklockowych" elementów.  W dodatku są one kompatybilne z innymi klockami tego typu. Klocki Natalia Club bo o nich mowa... piękne, cukierkowe... takie dziewczęce. Moje klockowe odkrycie :)


Rozpoczynając przygodę dziewczynek z tego typu klockami bałam się zamawiać duuuże zestawy do złożenia ale w rezultacie poza prostymi modelami, które i tak posiadają sporą ilość elementów wybrałam również te duuuuże... w końcu dziewczynki mają starszego brata, który z pewnością z wielką ochotą włączy się do zabawy i wcale a wcale nie będzie mu przeszkadzał kolor klocków. On posiadając dwie siostry zwyczajnie jest już przyzwyczajony do tegoż koloru ;) a w dodatku my nie dzielimy zabawek na takie dla chłopców i dla dziewczynek. Jak Kuba czy dziewczynki chcą się czymś bawić, to po prostu to robią. Lalki tylko dla dziewczynek? A samochody dla chłopców? U nas to nie przejdzie!  ;)

Natalia Club to wyjątkowa, bardzo przemyślana kolekcja klocków. Pięknie zaprojektowane od razu przyciągają uwagę nie tylko dziecka, ale i niejednego dorosłego. Ciekawe zestawy tematyczne - jak się za momencik przekonacie - zapewniają wiele godzin zabawy, niesamowicie przy tym rozwijając wyobraźnię dziecka. Każdy z naszych zestawów ma szczegółową instrukcję. Dzięki temu nie ma problemów ze zbudowaniem budowli z opakowania. Choć wiadomo, one tak na prawdę budowane są tylko raz... dzieciaki zbudują, chwilę się pobawią i rozwalają a potem to już tylko i wyłącznie stawiają budowle według własnej wizji... także im więcej klocków i im większa jest ich różnorodność tym dają one większe pole do popisu dziecięcej wyobraźni. Zestawy są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Jakby tego było mało to w zestawach znajdują się również naklejki do ozdobienia zbudowanych konstrukcji. Uwagę również należy zwrócić na figurki, które dobrze się łączą i nie rozpadają się podczas zabawy, głowa nie tylko się obraca, ale też przechyla na boki, dłonie również wyginają się w przegubach (nie tylko obracają). Dziewczęce postacie robią wrażenie... do tej pory mieliśmy tylko chłopców :) Także teraz to dopiero zacznie się zabawa... w wesele, które u nas na topie, będzie duuużo miłości ;)


 


Super pomysłem są dołączone do każdego zestawu podkładki, które po połączeniu mogą stworzyć całe miasteczko. Możemy zbudować cały szereg różnych ulic i ciekawych budynków.
Fakt, klocki są małe a nasze zestawy przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia... cóż zawsze można po prostu pomóc dziecku w budowaniu, a potem bawić się razem z nim :)


W serii Natalia Club występuje kilkanaście różnych zestawów, co daje możliwość stopniowego ich kompletowania zwłaszcza, że ich cena zdecydowanie zachęca... najmniejsze zestawy kupimy już za około 5 zł, największe za około 70 zł.


Czy warto rozważyć tę propozycję - szczególnie przed zbliżającym się Dniem Dziecka - oceńcie sami. 


Klocki Natalia Club (Artyk) - do kupienia tu KLIKZ okazji zbliżającego się Dnia Dziecka mam dla Was niespodziankę... 


KONKURS

Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem bądź postem na FB (KLIK) napiszesz który zestaw chciałbyś/chciałabyś wygrać i dla kogo (pamiętajcie aby się podpisać :)). Bawimy się od dziś do niedzieli 21.05.2017. Spośród wszystkich uczestników wylosuję trzy osoby, do których powędrują zestawy klocków :)

EDIT... konkurs przedłużony do 22.02.2017 :)


Zapraszam do wspólnej zabawy... podarujmy dzieciom uśmiech w dniu ich święta :)Konkurs dla fanów Kreatynie w domu i Natalia Cillection (Artyk)


Konkurs wygrywają:

Zestaw 1 - Patrycja K (komentarz na blogu)
Zestaw 2 - Anita Balicka (komentarz na FB)
Zestaw 3 - Asia Grabowska (Kasia Wierzba- komentarz na blogu- nie zgłosiła się)


GRATULUJĘ!

Dziewczyny odezwijcie się na pw z adresami do wysyłki :) Tym co się nie poszczęściło zapraszam do udziału w kolejnym konkursie :)
 

Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 3 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabaę i naukę. twórcze, kreatywne, łatwe w wykonaniu i przyjemne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates