piątek, 5 stycznia 2018

Serca dla babci i dziadka

Kreatywnie w domu


Serduszka nie ważne pod jaką postacią, ważne że wykonane własnoręcznie przez dziecko zawsze są idealnym prezentem z okazji i bez okazji. A że okazja się zbliża i to nie byle jaka... Dzień Babci i Dziadka to mamy pretekst do wspólnego kreatywnego działania.


Każde dziecko dostało do wykonania po jednym serduszku. 

Serduszko - wydzieranka zadanie dla 3latka. Na szablonie serduszka dziecko przykleja wcześniej podarte kawałki papieru. Pracy sporo dlatego też w połowie jej wykonywania dziewczynki zamieniły się serduszkami.


Serduszko z efektem 3D czyli ołówek/kredka i bibuła to zadanie pochłonęło 4,5latkę. Pracy sporo dlatego też w połowie jej wykonywania dziewczynki zamieniły się serduszkami. Emi kręciła na kredce a Ola przyklejała potargane kawałki papieru.


Na koniec dzieło najstarszego... serduszko z płatków osikowych ozdobione klejem brokatowym.
Wszystkie serduszka zostały przymocowane za pomocą patyczka do drewnianej podstawki. Prezentują się ślicznie.


W dodatku takie serduszka mogą być podarowane zarówno babci jak i dziadkowi. To również fajny pomysł na prezent z okazji Walentynek, które już widać na horyzoncie.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates