Dzień Babci cz.1

Nieuchronnie zbliża się jeden z najważniejszych dni dla naszych dzieci... dzień ich ukochanych Babć i Dziadków! To oni rozpieszczają nasze dzieci najbardziej na świecie pozwalając im na wszystko! Ech...

W ostatnią sobotę Kubuś wstał jak to przystało na weekend o... 5 rano! Dla niektórych to środek nocy ale nie dla mojego dziecka! Normalnie o tej porze zajmuje się nim tatuś a mama z Olcią jeszcze śpią :D Ale tej soboty tatuś musiał iść do pracy i mamusia musiała zająć się Brzdącem. I co tu z nim robić, gdy za oknem jeszcze ciemno? Dwie bajeczki na MiniMini i do zabawy!
Zaczęliśmy robić prezent dla jednej z babć z okazji zbliżającego się święta wszystkich babć.

I tak... przygotowałam Kubie elementy z wytłaczanek po jajkach, z których docelowo powstały kwiatuszki.


Zadaniem Kuby było ich pomalowanie farbkami...


Odczekaliśmy, aż wszystko ładnie wyschnie i zabraliśmy się za zdobienie kwiatków... wycinanie listków i oklejanie łodyg. Kubuś dopiero uczy się władać nożyczkami więc zadanie to spadło na mamę. W czasie, kiedy Kuba próbował swoich sił z nożyczkami mama dopieszczała kwiatki.


A wyszły one tak...


Na sam koniec zrobiliśmy wazon bo przecież w czymś te kwiaty muszą stać! I tak nasz wazon został wykonany z rolki po papierze toaletowym. Rolkę okleiliśmy kolorowym papierem a Kubuś ponaklejał na niej kolorowe filcowe kwiatuszki.


I tak oto powstał nam piękny prezent dla Babci!Mamy nadzieję, że się spodoba!


Prześlij komentarz

2 Komentarze

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)