Wielkanocne inspiracje cz.2

Dwa dni temu pokazałam Wam nasze kolorowe pisanki. Dziś zapraszam na nasze piszanki w wersji płaskiej oraz ozdoby na okna :)


Na pierwszy rzut pisanka wykonana przez Olę... pomponikowa pisanka


Pisanka Kuby...  z wykorzystaniem Wikki Stix wersja 1
Na kartce wykropkowałam kształt jaja, każdej kropce przyporządkowałam cyferkę. Kuby zadaniem było połączenie kropek w odpowiedniej kolejności za pomocą Wikki Stix. Wewnątrz jaja naszkicowałam wzorki a Kuby zadaniem było ozdobić pisankę po śladzie również za pomocą Wikki Stix.Pisanka Kuby...  z wykorzystaniem Wikki Stix wersja 1
 Kubuś z Wikki Stix wykręcał wzorki, które później przykleił na wycięte jajo. Super zabawa na ćwiczenie małych paluszków i koncentracji.Dla porównania zrobiłam podobne jajo z wykorzystaniem włóczki. Przyznam szczerze, że z Wikki Stix lepiej się skręca, lepiej nas słucha i nie rozłazi się w rękach ;)


Poza pisankami zrobiliśmy również witraże na okna... tradycyjne z bibuły i mniej tradycyjne z Wikki Stix.I jajo...Sympatyczny kurczaczek i jajo zawisły na kuchennym oknie.

Kubuś do swojego pokoju również zrobił witraż... Muszę przyznać z ręką na sercu, że Kubuś zakochał się w woskowych sznureczkach. Tworzy z nich nawet biżuterię dla mamy ;)


I jak się Wam podobają nasze wielkanocne pomysły?
                                             

Prześlij komentarz

3 Komentarze

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)