Dopełnienie marzeń z KidsMebel

Nie tak dawno pisałam o tym jak marzenia lubią się spełniać. Poczytać o tym mogliście tutaj. Dziś o dopełnieniu pełni szczęścia.

Magiczna skrzynia... skrzynia na skarby... skrzynia na klocki... skrzynia na puzzle... skrzynia na co tylko chcemy.


W swoich zbiorach posiadamy różne pudła/skrzynie na zabawki. Mamy skrzynie głównie wykonane z tworzywa sztucznego. Mamy skrzynie na kółkach jak i bez kółek, z przykrywką czy też bez.
Te na kółkach się sprawdziły... z łatwością dzieciaki przenosiły w niej swoje zbiory. Przykrywki są ok bo można postawić pudło na pudle. Niestety nie zawsze nasz plastik wytrzymywał szaleńcze zabawy dzieciaków.
 Postanowiłam zatem zaopatrzyć dzieciaki w magiczną skrzynię.

 Ta skrzynia jest inna... drewniana!
Jest wielka!
Jest mega pojemna!
Jest solidna!
Jest piękna!
Jest po prostu dopełnieniem naszego cudownego zestawu :) 


Ta skrzynia to prawdziwy skarb!
Powinna znaleźć się w każdym dziecięcym pokoju. 


Wymiary skrzyni:
Długość: 60 cm
Szerokość: 33 cm
Wysokość: 29 cm
Blat: 66 cm x 44 cm


Tak jak w przypadku naszego stolika tak i skrzynia wyposażona jest w mechanizm podtrzymujący wieko, które nie opada i wbrew pozorom wcale nie jest tak prosto przypadkiem je zamknąć.Mechanizm ten posiada regulację siły nacisku a co za tym idzie nie ma obaw, że otwarta skrzynia spadnie dziecku na głowę czy przytrzaśnie paluszki.
Skrzynia obsadzona jest na niziutkich nóżkach, dzięki którym dzieciaki bez problemu mogą ją przemieszczać po pokoju nie martwiąc się czy porysują podłogę... dzięki nóżkom jest to niemożliwe!
 Blat skrzyni tak wykonany jest z płyty meblowej laminowanej dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać je w czystości... wystarczy przetrzeć zmoczoną szmatką i na prawdę się to sprawdza :)
Istotnym faktem jest również to, iż użyte farby posiadają wszystkie wymagane atesty Żywności i Przedmiotów Użytku i są całkowicie bezpieczne dla dzieci.  W skrzyni jak już pisałam można schować dosłownie wszystko!

Obecnie skrzynia przechowuje zabawki, które schowałam dzieciakom na jakiś czas. Wyciągnę je za niedługo i będą ponownie podbijać serca dzieciaków.


Po raz kolejny nie zawiodłam się na KidsMebel.
KidsMebel tworzy z myślą o dzieciach.

Mebelki możecie kupić na allegro bądź przez stronę... i właśnie dla tych z Was, którzy chcieliby zamówić taki komplecik mebelków dla swoich pociech i uczynią to przez stronę otrzymają rabat 5% na wybrany produkt na hasło: Kreatywnie w domu.
Powyższe opinie są moimi opiniami i nie każdy musi się z nimi zgadzać :P   

Prześlij komentarz

0 Komentarze