Artofis - idealny fotel dla Twojego dziecka. POLECAM!

Kubuś za tydzień rozpoczyna swoją przygodę w zerówce. Za rok niby pierwsza klasa. To czy do niej pójdzie czy zostanie w zerówce jeszcze stoi pod znakiem zapytania. 
Póki co organizuje mu jego kącik do nauki.
Kącik, przy którym będzie odrabiał zadania domowe, uczył się a nawet bawił. 
Taki jego kącik, w którym dziewczyny nie będą mu przeszkadzać.

Kompletowanie kącika Kuby zaczęłam od zakupu biurka i krzesełka obrotowego. O ile biurko idzie i dojść nie może o tyle krzesełko dotarło do nas błyskawicznie.

Artofis

Zanim znalazłam idealne krzesełko obleciałam chyba cały internet wzdłuż i wszerz.

A jakiego krzesełka szukałam? Czym kierowałam się przy jego wyborze?

Szukałam krzesła wygodnego ale i stabilnego. Takiego, z którego mogłabym również i ja skorzystać. Krzesła mającego ciekawy design. Krzesła, które nie puściłoby naszego domowego budżetu z torbami.

Siedziałam i szukałam... aż trafiłam do ARTOFIS.
W sklepie ARTOFIS znajdziecie to czego szukacie, dla dziecka, dla siebie, do domu czy też do pracy. Doradzicie się odnośnie wyboru modelu, tkaniny, kółeczek dostosowanych do nawierzchni, dostaniecie szybką i rzetelną odpowiedź - dla mnie to było niezwykle miłe zaskoczenie, jednym słowem profesjonalna obsługa klienta !

Spośród bogatej oferty wybrałam krzesełko MARKO F1 
Zmodyfikowałam tylko lekko kolor jego obicia ;) tak, tak... zamawiając krzesełko w sklepie ARTOFIS można swobodnie przebierać i wybierać w rodzajach obić.

Krzesełko przyszło do nas w częściach. Jego złożenie wcale nie było takie trudne. Czytelna instrukcja i zdjęcia bardzo ułatwiły sprawę. I już po kilku minutach Kuba cieszył się ze swojego nowego krzesełka.

 

Krzeseło ARTOFIS jest regulowane w kilku miejscach, dzięki czemu bez problemu mogę go dostosować do potrzeb dziecka.

Mogę REGULOWAĆ WYSOKOŚĆ, dzięki której bez problemu dopasuję profil do wzrostu Kuby i długości nóg. Nogi powinny spokojnie spoczywać na podłożu i być ugięte zarówno w stawach biodrowych jak i kolanowych pod kątem 90 stopni.


Dźwignia obniżająca i podwyższająca krzesełko znajduje się w zasięgu ręki. Wystarczy odrobinę się pochylić, podciągnąć ją do góry i już jedziemy w górę albo w dół.


Tak więc krzesełko to jest inwestycją na lata. Lekko jeszcze na Kubę przydużawe ale jak już na dobre rozpocznie zabawę w naukę powinno być dobre.

Krzesło ma wygodne oparcie, które stanowi świetną stabilizację dla pleców. Dzięki temu dziecko nie dość, że siedzi wygodnie, to jeszcze prosto, a jego plecy są odciążone. Oparcie mogę REGULOWAĆ POD KĄTEM JEGO NACHYLENIE.


Specjaliści nie zalecają siedzenia cały czas w jednej pozycji, niezależnie od tego, czy krzesło jest wygodne. Regulowane odchylenie pozwala szybko zmienić choć odrobinę pozycję w jakiej spędzamy długie godziny. Regulacja obejmuje mniejsze lub większe odchylenie i lekkie pochylenie do przodu, dzięki czemu odcinek lędźwiowy kręgosłupa zyskuje wsparcie. Pokrętło umożliwiające regulację odchylenia znajduje się z boku więc bez schodzenia z krzesełka możemy szybko zmienić pochylenie oparcia.


Poza regulacją nachylenia oparcia mogę również REGULOWAĆ WYSOKOŚĆ OPARCIA.


Kuba rośnie i jego proporcje z każdym rokiem się zmieniają także zarówno regulowanie wysokości oparcia jak również REGULOWANIE GŁĘBOKOŚCI SIEDZISKA są jak najbardziej wskazane w wyposażeniu krzesełka.


Podparcie ramion ma kluczowe znaczenie dla stanu kręgosłupa dlatego też warto zwrócić uwagę na podłokietniki, dzięki którym praca na takim fotelu jest po prostu komfortowa.


Nasze krzesło posiada również pięcioramienną podstawę z kółkami dopasowanymi do rodzaju powierzchni... do wyboru mamy powierzchnie miękkie typu dywany bądź twarde panele. Ja wybrałam do paneli bo u nas deficyt dywanowy ;) Póki co po szaleństwach Kuby, nie zauważyłam na nich ani jednej rysy na panelach więc tym bardziej jestem zadowolona z mojego wyboru.
A jaka jest jakość siedziska?  Nie jest ono ani za twarde, ani za miękkie. Nie zapada się pod pupą. Jest idealne.
 Jakość materiału jak i wykonania bez zarzutu. Producent zapewnia najwyższej jakości komponenty. Ja potwierdzam, bo wygoda i komfort jest najwyższych lotów.


Wybierając krzesełko w ARTOFIS macie możliwość wybrania sobie kroju, modelu, kółeczek, koloru i rodzaju tapicerki a nawet przeszyć. Wybór motywów jest spory, więc myślę,że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zarówno dziewczynka jak i chłopiec, a także rodzice powinni być zadowoleni. JA jestem!
Profesjonalne doradztwo od najdrobniejszego szczegółu, do ogółu! Na prawdę rzetelna obsługa!
Nie pamiętam, czy kiedykolwiek zostałam tak miło, wyjątkowo i rzetelnie potraktowana.DZIĘKUJEMY ARTOFIS!

Niech tylko moje dziewczynki podrosną a też sprawie im takie "pojazdy" :)

http://1.bp.blogspot.com/-RpLY-zjswkQ/VcwySAiFCEI/AAAAAAAAWpQ/lyrBXikuQ0w/s1600/logo.png

Prześlij komentarz

0 Komentarze