Podsumowanie października DnW

Kolejny miesiąc zabaw z Dzieckiem na warsztat za nami. Kolejny miesiąc SUPER zabaw! Było ASTRONOMICZNIE KOSMICZNIE ;) Niektóre mamy bawiły się ze swoimi pociechami rewelacyjnie! Widać, że temat realizowały przez cały miesiąc a nie na ostatnią chwilę ;) I te oto mamy chciałam wyróżnić w moim zestawieniu miesiąca.

Dzika Jabłoń - jest tu chyba wszystko... mała motoryka, ćwiczenie wyobraźni, trójwymiarowy Układ słoneczny, świetne rolkowe zegarki, ale to co mnie urzekło to maaaakaron... malowanie makaronem spaghetti - mistrzostwo świata! Kto jeszcze nie czytał nich nadrabia ;)

https://dzikajablon.files.wordpress.com/2015/10/dzika-jablon797g.jpg

Kosmiczna mama z Kreatywnego Oka - już na samym wstępie, po oglądnięciu pierwszego zdjęcia z warsztatu miałam banana na twarzy :P banana, który nie zniknął dopóki nie skończyłam czytać całego warsztatu. Pełen podziw dla Ilony... nie tylko przekazuje wiedzę swojemu synkowi ale całej jego klasie ze szkoły! A dzieciaki są wniebowzięte podczas zajęć! Taka mama to SKARB!

zajęcia szkolne, astronomia, anstronauta

Pomysłowe Smyki są w moim zestawieniu kolejny raz... ale nie da się o nich nie wspomnąć! Tu na prawdę dzieje się kosmicznie duuuużo i jeszcze mama twierdzi, że robiła warsztat na ostatnią chwilę... to ja się pytam jakby on wyglądał jakby się przyłożyli cały miesiąc do niego? Jest tu pulchniejący Układ Słoneczny, jest zabawa gwiazdami, mega rakieta, Marsianie i talerze kosmiczne... jednym słowem twórczo i zabawowo! BRAWO!

http://pomyslowesmyki.blogspot.com/2015/10/rakieta-w-kosmos-dziecko-na-warsztat-iii.html

Igranie z Tosią - mama Paulina udowodniła, że i z dwulatkiem można świetnie się bawić przy tak poważnym temacie jakim jest astronomia. Wiele zabaw sensoryczny, kulinarnych... jest gwieździście... jest bosko ;)

http://tosioweigraszki.blogspot.com/2015/10/dziecko-na-warsztat-iii-2-gwiezdziscie.html

Bawimy się my trzy - chyba jako jedyni bawili się księżycem... i to jakich rozmiarów księżycem. Gwiezdny pył i owocowy Układ Słoneczny robi wrażenie... jednym słowem - bardzo fajny warsztat.

 http://bawimysiemytrzy.blogspot.se/2015/10/istny-kosmos-ukad-soneczny-ksiezyc.html

 To moje TOP 5 października :) a Wy macie swoich ulubieńców?

Kto znajdzie się w TOP 5 listopada? Okaże się już całkiem niedługo :)

Prześlij komentarz

12 Komentarze

 1. Zdecydowanie te Warsztaty były mega... Zresztą ja średnio zachwycam się co drugim ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty to dopiero jesteś szybka - normalnie działasz z prędkością światła albo i szybciej :) Dziękujemy po raz drugi za nominację do TOP5 <3 dla nas to zaszczyt u Was gościć - kosmicznie pozdrawiamy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ee to ja aż co drugim nie :P wymagająca jestem hihi ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dobry warsztat to i moje wyróżnienie... niby nic ale wiem, że jak toś inny doceni Twoją pracę to to cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. oj bardzo cieszy :D tym bardziej dostać wyróżnienie od najbardziej kreatywnej mamy :*

  OdpowiedzUsuń
 6. nie podlizuj się :P to Ci nie pomoże dostać się do kolejnego TOP 5 :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzeczywiście ekspresowa dziewczyna z Ciebie :D Również dziękujemy za wyróżnienie i chyba też się tym razem skuszę na własne podsumowanie ^_^

  OdpowiedzUsuń
 8. Dopiero biorę się za czytanie :P dzięki za skrót :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)