3 sposoby na prezent dla babci z wizerunkiem wnuków

Każda babcia lubi mieć zdjęcia swoich wnuków w zasięgu wzroku, pod ręką. Dziś przedstawiamy 3 proste sposoby na prezenty dla babci zawierające wizerunek wnuków.

breloczki, zakładki i obrazki

1. Obrazki z drewnianych patyczków
Do wykonania obrazków można użyć gotowych kolorowych patyczków bądź też samemu je pomalować. Patyczki sklejamy w kształt kwadratu/prostokąta.


Z papieru wycinamy kwadrat/prostokąt wielkością odpowiadający ramce. Naklejamy na nie wycięte serce, malujemy na nim kwiaty albo przyklejamy zdjęcie wnucząt. Taki obrazek może przedstawiać dosłownie wszystko ;) Tak przygotowany obrazek przyklejamy do ramki, doklejamy tasiemkę i już babcia może cieszyć się wspaniałą zawieszką, którą może powiesić gdzie tylko chce ;)2. Breloczki 
Wystarczą fotografie wnucząt, kolorowy papier, nożyczki i laminator. Tu również kształt i wygląd breloczków zależy od naszej wyobraźni... breloczki mogą mieć kształt serc, prostokąta bądź też inny dowolny.3. Zakładka do książki
Równie prosty i podobny sposób na ciekawy prezent jak breloczki. Przygotowujemy to co chcemy aby przedstawiała zakładka, laminujemy i przyklejamy do spinacza biurowego. Teraz babcia będzie czytać książki bez obawy, że zapomni gdzie skończyła czytać dnia poprzedniego ;)


Te i wiele innych pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka znajdziecie również w darmowym E-book :)

Prześlij komentarz

4 Komentarze

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)