100 najpiękniejszych miejsc na świecieSzał kolorowania dla dorosłych to nowy sposób na relaks, odstresowanie, przyjemność, kreatywność. Ten szał dopadł również i mnie :)Dzięki tej kolorowance poznajemy 100 najwspanialszych miejsc na Ziemi wybranych przez ekspertów Lonely Planet – znanych z najlepszych przewodników na świecie.

100 szczegółowych ilustracji przedstawiających najpiękniejsze miejsca na Ziemi, które możemy odwiedzić bez ruszania się z domu. I nawet jeśli nie wiesz jak wyglądają one w oryginale nic nie stoi na przeszkodzie aby samemu stworzyć własną wersję danego miejsca, własną wersję zabytków. Ty tworzysz świat i Ty decydujesz, jak będzie ON wyglądał, wystarczy puścić wodze fantazji. 
100 cudownych miejsc... od Wielkiego Kanionu po Alhambrę, od Wielkiej Rafy Koralowej po Akropolis, przez Wielki Mur Chiński, Tadź Mahal, Sagradę Familię, Wyspy Galapagos, Dolinę Królów, Park Narodowy Yosemite i wiele, wiele  więcej… Wszystkim tym zapierającym dech w piersiach miejscom warto poświęcić kilka chwil. 

Taka podróż to gwarantowany trening kreatywności i skupienia, a także okazja do uwolnienia wewnętrznego zamiłowania do wędrówek. 100 fantastycznych miejsc… i żałuję, że nie ma wśród nich Polskich miejsc :(

Na końcu książki znajduje się spis treści z wszystkimi kolorowankami. Dzięki niemu nie trzeba wertować całej książki aby znaleźć tą kolorowankę, to miejsce na świecie do którego właśnie chcielibyśmy się udać.


Twoją niezwykłą podróż oceniam dość wysoko... jestem pewna, że wiele godzin czeka mnie przy tworzeniu kolejnych "dzieł sztuki" :)

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Autor: Lonely Planet
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 128

Tania książka - Tanie Książki i podręczniki

Prześlij komentarz

0 Komentarze