Edu-Piotruś szybki sposób na nudę


Edu-Piotruś to nowa seria produktów, która w przyjemny sposób łączy naukę z zabawą... można podszkolić malucha w odczytywaniu czasu, pobawić się w przeciwieństwa czy też porównać jak niektóre przedmioty wyglądały dawniej a jak wyglądają dziś. 

Na kartach najpopularniejszej gry karcianej w Polsce znajdują się atrakcyjne, kolorowe rysunki, które pomagają wprowadzić najmłodszych w meandry świata i języka polskiego.


Godziny to 12 par obrazków, które przedstawiają czynności wykonywane przez dzieci o różnych porach. Mimo identycznej godziny na zegarze, czynności różnią się w zależności od pory dnia lub nocy. Zadaniem dziecka jest dopasowanie do siebie kart wskazujących tę samą godzinę, jednak o różnej porze. O godzinie siódmej możemy więc jeść śniadanie lub kolację.Dawniej i dziś to 12 par ilustracji przedstawiających bliźniacze przedmioty. Obrazki różnią się jednak wyraźnie ze względu na czas, w którym powstały. Zadaniem dziecka jest wskazanie, które przedmioty łączy wspólne zastosowanie.
Przeciwieństwa to zestaw 12 par kart przedstawiających obrazki o przeciwnych znaczeniach... Dzień i noc, puste i pełne, młody i stary – to tylko niektóre z nich.
  


Edu-Piotruś to to świetne gry pokazujące jak mądrze, z pożytkiem dla malucha, radzić sobie z dziecięcą nudą podczas jazdy samochodem, pociągiem, czy w kolejce do lekarza. Wyciągamy karty i gramy :)


Karty możecie kupić w sklepie Trefl Kraków.

http://mamajanka.blogspot.com/2016/02/grajmy.html


Prześlij komentarz

1 Komentarze

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)