Gdzie jest Dory?Druga część kinowego hitu Gdzie jest Nemo? właśnie weszła na ekrany kin... Gdzie jest Dory? Przed nami wyprawa do kina, taka mała nagroda na zakończenie przedszkola. Ale zanim kino to zapoznajemy się zapoznania się z książeczkami przygotowanymi przez Wydawnictwo Egmont, specjalnie z okazji premiery kinowej Gdzie jest Dory?.


Książeczki te to świetny sposób na zapoznanie najmłodszych widzów z bohaterami z bajki, poznanie fabuły jeszcze przed seansem. Wraz z kolejnym czytaniem książek wzrasta jeszcze większa chęć obejrzenia filmu... Kubek tylko pyta kiedy i kiedy idziemy na Dory?

Wszystkie trzy książki opisują opowieść filmową. przedstawiają pełną uroku, przyjaźni i wytrwałości opowieść o przygodach małej zapominalskiej Dory. Historia małej rybki pokazuje najmłodszym, jak ważna jest przyjaźń. To właśnie przyjaciele wspierają i pomagają zapominalskiej Dory w różnych – nawet najtrudniejszych sytuacjach. Piękna bajka o wartościach, o tym co najważniejsze.

W każdej z książek zawarte są kadry z filmu. Wszystkie jeśli chodzi o treść są identyczne. Różnią się jedynie ilością stron i rodzajem okładki. Jeśli preferujecie sztywną okładkę polecam Gdzie jest Dory? Kocham ten film. W Gdzie jest Dory? Złota księga znajduje się nieco więcej kadrów z filmu niż w poprzedniej książce. Wydanie jest bardziej ekskluzywne. Co prawda oprawa jest sztywna ale wypełniona jest gąbką. Złote litery na niej sprawiają, że prezentuje się znakomicie. W obu fotografie są zjawiskowe.
Wielki zeszyt filmowy oprócz samej opowieści pozwala puścić wodze fantazji podczas kolorowania obrazków. Strony do kolorowania przeplatają się ze stronami z kolorowymi ilustracjami. Dodatkowo dołączony jest cały pakiet naklejek, które dziecko może wykorzystać w dowolny sposób.  Dobry chwyt makretingowy ;) Które dziecko nie lubi naklejek ;) Nam zdecydowanie ta forma książki przypadła najlepiej do gustu, chociaż nie powiem kuszą te błyszczące ilustracje w pozostałych książkach. Tutaj są one bardziej matowe i nie mają takiego efektu wow.


A Wy wybieracie się ze swoimi pociechami na film? Jeśli tak to polecam zapoznać ich wcześniej z bohaterami sprawiając im prezent w postaci książki.


Prześlij komentarz

0 Komentarze