Doodle A Droodle


Doodle A Droodle
co to takiego? Opakowanie wygląda dość tajemniczo. A środek? W środku jest jeszcze bardziej tajemniczo ;)Doodle A Droodle to kreatywna gra dla całej rodziny. Zasady są banalne... jedna osoba rysuje, reszta odgaduje, co jest narysowane. Rysujący musi wykazać się kreatywnością i wg własnej interpretacji stworzyć rysunek. Więc jeśli lubicie rysować i odgadywać hasła to ta gra jest idealna dla Was.

W skład gry wchodzi:
- tablica do szkicowania
- dwa mazaki z gąbką ścierającą
- klepsydra
- 108 kartoników droodle
- książeczka z podpowiedziami.
W jaki sposób gramy? Pierwszy gracz losuje jeden kartonik droodle i kładzie go na tablicy. Od tego momentu ma 60 sekund na wymyślenie i narysowanie obrazka z wykorzystaniem wylosowanego kartonika droodle. Po upływie 60 sekund, pozostali gracze mają 60 sekund na odgadnięcie, co zostało narysowane na tablicy. Jeśli obrazek zostanie odgadnięty, gracz, który rysował, otrzymuje 1 punkt. My dla zaostrzenia rywalizacji przydzielamy również 1 punkt graczowi, który poprawnie odgadł co zostało narysowane. Jeśli natomiast nikt nie odgadnie co jest na obrazku, rysujący nie dostaje punktu. Kolejka przechodzi na kolejnego gracza. Punkty wszystkich graczy są zapisywane. Pierwsza osoba, który otrzyma 10 punktów zostaje Królem Droodle.

Z każdego kartonika droodle można wyczarować wiele obrazków, wystarczy jedynie pobudzić naszą kreatywność i wyobraźnię do działania.

Czyż nie fajna gra na rozruszanie domowego towarzystwa? Idealna na długie zimowe wieczory! W grę może grać maksymalnie 10 osób... im więcej tym oczywiście ciekawiej.

Jeśli chodzi o jakość wykonania to nie widzę tu nic niepokojącego. Kartoniki są dość grube a na tablicy do szkicowania nie pozostają żadne ślady po mazaku.

Myślę, że Doodle A Droodle może być bardzo fajnym prezentem mikołajkowym.


Doodle A Droodle znajdziecie na tublu.plhttp://projektgrajmy.blogspot.com/

Prześlij komentarz

3 Komentarze

  1. Widzę to po raz pierwszy! Fajnie pobudza kreatywność u dzieci :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Łaaaaa, ale fajoskie! Świetnie rozwija kreatywność! Cudowne! :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)