O Wilku... przygód ciąg dalszy


Odkąd pojawił się w naszym domu, na trwałe zagościł w sercach moich dzieciaków. Bardzo sympatyczny Wilk, który jest totalnym przeciwieństwem wilka, którego doskonale dzieci znają z przygód Czerwonego Kapturka. Właśnie na rynku pojawiły się dwie nowe części przygód uroczego wilka. O dwóch poprzednich możecie przeczytać TUTAJ.


Każdy z nas marzy o podróżach, pragnie zwiedzać świata i zobaczyć najbardziej egzotyczne miejsca na ziemi. Nasz Wilk również miał takie marzenie. Z racji, iż nastała zima, zewsząd wiało nudą, Wilk postanowił zrealizować swoje marzenie o podróżach. Zaczął zwiedzać świat... Paryż, Londyn, Rzym, Egipt, Australia to tylko niektóre miejsca, które odwiedził Wilk. Zwiedził wiele ciekawych zakątków świata, poznał nowych przyjaciół, przeżył wiele przygód - w Egipcie o mały włos nie stał się obiadem krokodyla, na Madagaskarze spotkał się pysk w pysk z rekinem, a w Nepalu spotkał... nową miłość. Czy to była miłość odwzajemniona i jak skończy się ta miłosna przygoda tego Wam nie zdradzę. Jedno jest pewne... to była bardzo intensywna podróż i chyba nawet wilka troszkę zmęczyła. Po powrocie do domu nie ukrywał, że bardzo tęsknił za swoim domem a wszyscy wiemy, że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej... zawsze to sobie powtarzam po powrocie z wyjazdowych wojaży ;)
Wydawnictwo Adamada
Autor: Orianne Lallemand
Ilustrator: Éléonore Thuillier
Ilość stron: 32
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016

Po zimie nastaje wiosna. A na wiosnę Wilk postanowił się zakochać. Każdy chce mieć swoją drugą połówkę to czemu on nie może... a co! Jednak sprawa nie jest z pozoru prosta, bo trzeba odszukać odpowiednią kandydatkę. Tylko jak to zrobić? Dzięki swoim przyjaciołom i ich dobrym radom Wilk odpowiednio się ubrał, nauczył się na pamięć pięknych słów i nazbierał pięknych polnych kwiatów. Czy to wszystko wystarczy, by spotkać na swej drodze tą jedyną? Czy serce będzie biło mu jak szalone, a nogi będą jak z waty? Odpowiedź na te pytania poznacie czytając  książkę. Wydawnictwo Adamada
Autor: Orianne Lallemand
Ilustrator: Éléonore Thuillier
Ilość stron: 32
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016

Uwielbiamy przygody tego sympatycznego Wilka i z niecierpliwością czekamy na kolejne :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze