Kto to taki? To zwierzaki!







Książeczki ze zwierzątkami uwielbiają wszystkie dzieciaki. Moje wręcz za nimi przepadają. Mamy ich w domu już na prawdę bardzo dużo i ciągle im mało. Nasze domowe zbiory zasiliły właśnie dwie nowe pozycje z serii książek KTO TO TAKI? TO ZWIERZAKI! Książeczki


Książeczki, z którymi dzieci wybiorą się na wycieczkę na wieś, gdzie poznają zwierzęta tam mieszkające. Dowiedzą się, które zwierzę pilnuje gospodarstwa a które wiją gniazdko w sadzie. Poznają m.in. zwierzątko, które uwielbia taplać się w błotku i to które łapie myszki. Bardzo fajne książeczki dla najmłodszych, które zachęcają dzieci do wspólnej zabawy przez otwierane okienka, pod którymi to skrywają się zwierzątka. Dodatkowo każde zwierzątko opisane jest za pomocą zabawnego, krótkiego wierszyka, który to ma za zadanie naprowadzić dzieci i pomóc im w udzieleniu odpowiedzi jakie to zwierzątko schowało się za zakładką. 









Książeczki są małego formatu więc dzieci nie mają problemu z samodzielnym ich przeglądaniem. Każda z nich posiada 10 stron a na nich 5 sympatycznych zwierzaków. Ilustracje są miłe dla oka a otwierane okienka dodatkowo przyciągają maluchy.

Polecamy bo książeczki są na prawdę bardzo fajne.

Wydawnictwo Wilga
Autor: Agnieszka Frączek
Ilość stron: 10
Rok wydania: 2016


http://www.taniaksiazka.pl/



Prześlij komentarz

0 Komentarze