Bardzo smocze zagadki dla przedszkolaków


Masz w domu fana smoków? A może masz fana łamigłówek? Czy ten fan jest w wieku przedszkolnym? Jeśli trzy razy odpowiedziałeś tak to ta pozycja książkowa jest idealna dla Twojego dziecka.


250 Smoczych zagadek przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Przeskok wiekowy można by powiedzieć ogromny ale dzięki temu, że zagadki i zadania mają zróżnicowany poziom trudności zarówno młodsze jak i starsze dzieci mają szansę na doskonałą zabawę i sporą dawkę wiedzy. Młodsze dziecko nie poczuje frustracji, że zadania są zbyt trudne a starsze nie będzie się nudzić.250 ciekawych i pomysłowo opracowanych zagadek na blisko 100 stronach... zagadek, podczas rozwiązywania których dziecko będzie pokonywać kręte labirynty, odnajdywać różnice pomiędzy podobnymi obrazkami, liczyć smoki i inne zwierzęta, tworzyć ukryte obrazki, łączyć zwierzątka w zbiory, kolorować dinozaury czy doklejać brakujące części smoków. 
250 Smoczych zagadek uczą dzieci podstaw matematyki, wymagają od nich logicznego myślenia, ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, a także usprawniają umiejętności manualne. Zadania są zróżnicowane i nie ma mowy tu o nudzie. Dzieci mogą robić zadania zadania po kolei bądź też "skakać" po książce i rozwiązywać łamigłówki zupełnie losowo.


Rozwiązywanie takich łamigłówek to doskonała forma nauki przez zabawę a my takowe lubimy najbardziej :)

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Prześlij komentarz

0 Komentarze