Laurki z papilotek

Był bukiet kwiatów dla mamy stworzony z papilotek, są i laurki :) Laurki na dwa sposoby... jeden duży kwiat i cała masa mniejszych...


Do wykonania laurek potrzebujemy:
- papilotki w dwóch kolorach
- kartka papieru
- drucik kreatywny
- pomponiki
- zielona pianka kreatywna
- klej
- nożyczki

Laurka z dużym kwiatem... przyklejamy papilotki na kształt kwiatka, z drucika kreatywnego tworzymy łodygę z listkami i przyklejamy ją do kartki. Dopisujemy życzenia i gotowe :)


Laurka pełna kwiatów...papilotki przyklejamy do kartki - luzem, w różnych odstępach od siebie. W środek każdej z nich przyklejamy pomponik. Z zielonej pianki wycinamy łodyżki i listki, przyklejamy je do kwiatków. Dopisujemy życzenia i gotowe :)


Na pomysł na laurki z papilotek natknęłam się buszując po wujku google ---> tutaj.

Mi się podobają i to bardzo :) A Wam? Która mama chciałaby otrzymać takie piękne laurki od swoich pociech?

Prześlij komentarz

2 Komentarze

  1. No tym razem to raczej mężowi podsunę pomysł niż sama skorzystam :) Nie będę sama sobie robić laurki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie wyglądają te prace i chyba nawet dość prosto się je wykonuje prawda? Może z dziećmi w przedszkolu coś takiego zrobię. Jutro przyjeżdżają do nas do placówki warsztaty modrasova i mają pokazać dzieciom jak robić świeczki żelowe. Kiedyś już takie zajęcia prowadzili, tylko lizakowe i dzieci były wniebowzięte. Z innymi paniami z przedszkola uznałyśmy, że takie ręcznie robione prezenty najbardziej ucieszą mamy, więc jutro zrobią te świeczuszki, a w poniedziałek takie laurki. Mamy na pewno będą zachwycone, że mają tak zdolne pociechy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)