piątek, 19 maja 2017

Pawia kolorowanka

Kreatywnie w domu

Maj zdecydowanie mogę śmiało nazwać miesiącem pawia... zwierzak ten spasował nam jak żaden inny ale to za sprawą tego, iż jest on tak bardzo barwny :) Można go stworzyć na milion sposobów... no może przesadziłam ale na kilkanaście na pewno. Dziś będzie paw... zwykły, wykonany za pomocą kolorowanki. Niby zwyczajna kolorowanka ale kolorowana niezwykłymi kredkami...


Kredki akwarelowe... znacie? Malowaliście takimi? Nasze kredkowe odkrycie... malowanie tymi kredkami to prawdziwa bajka. W dodatku dają efekt jakbyśmy malowali farbkami akwarelowymi. Wszystko za sprawą wody... wystarczy bowiem włożyć końcówkę kredki do wody a następnie zacząć rysować. Kolor na kartkę nanosi się lekko, dziecko nie musi naciskać na kredkę... można by rzec, że one same rysują :)


Dzieciaki są zachwycone kredkami... tak nie wiele im do szczęścia potrzeba... odrobina wody i zwykłe-niezwykłe kredki :)
http://pomieszane-z-poplatanym.blogspot.com/2016/09/projekt-zwierzaki-cudaki-2.html

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

2 komentarze:

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates