Regulowane biurko od przedszkolaka do uczniaka


Wybór odpowiedniego biurka dla pierwszoklasisty wcale a wcale do łatwych zadań nie należy. Początkowo Kuba odrabiał szkolne zadania przy biurku, który już mieliśmy w domu od dłuższego czasu. Jednak od samego początku nie zdawało ono egzaminu. Miało jeden mankament... było za wysokie! Kuba nie dość, że się przy nim garbił to jeszcze nogi wisiały mu w powietrzu a dziecko najpewniej czuje się gdy czuje pod nogami podłoże. Buszowałam po necie za czymś regulowanym, za takim biurkiem, które mogłabym dostosować do jego wzrostu. Tak aby mógł czuć pełen komfort odrabiając lekcje ale i mógł się przy nim bawić. Ceny takowych biurek lekko przyprawiały mnie o ból głowy a i patrząc na wysokość regulacji byłyby one dla Kuby i tak za duże. Wtedy to przypomniałam sobie o zaprzyjaźnionym z nami KidsMebel. O ich świetnym zestawie dla maluchów pisałam kilka lat temu. Nadal go mamy, nadal spisuje się wyśmienicie i nadal wygląda jak "prawie" nowy choć przy naszych twórczych zabawach jest dość mocno eksploatowany. KidsMebel w swojej ofercie ma również regulowane biurka w dodatku takie, którego poszukiwałam.


Producent zaleca ich używanie dzieciom w wieku 1,5-8lat. I choć Kuba ma już 7lat to z pewnością jeszcze mu posłuży bo on do wysokich dzieci nie należy. A poza tym w kolejce po nim do użytkowania są jeszcze pannice.

Biurko to jest idealne z wielu względów:
- najważniejszy - to biurko dostosowuje się do wysokości dziecka a nie dziecko do wysokości biurka dzięki czemu pozwala mu w pełni korzystać ze swoich możliwości, w dodatku dzięki regulacji wysokości biurka i krzesełka rośnie ono wraz z dzieckiem
- szufladka (bardzo ciekawy pomysł), w której dziecko może schować swoje książeczki, kredki, mazaki którymi w danej chwili nie pracuje
- fajny, ciekawy i niezwykle przyjemny zarówno dla oka jak i dla dziecka design
- zaokrąglone ranty, dodatkowo osłonięte obiciem gumowym nawet podczas upadku chronią przed rozcięciami i poważnym urazem
- ekologiczne, wykonane z płyty meblowej laminowanej, pokryte farbami które posiadają wszystkie wymagane atesty Żywności i Przedmiotów Użytku i są całkowicie bezpieczne dla dzieci.
- piękne żywe kolory, dostosowane do wnętrza
- łatwość w utrzymaniu w czystości, bezproblemowe w myciu


Zestaw ten perfekcyjnie komponuje się z naszą magiczną skrzynia pełną skarbów.
WYMIARY:

Stolik: wysokość 50-60 cm
szerokość 50 cm
długość 70 cm
Stolik ma idealne wymiary, przynajmniej dla mojego dziecka bowiem wiem co działo się na biurku 3 razy większym... pełen nieład i czegoż to na nim nie było! Teraz mamy porządek a na biurku znajdują się tylko potrzebne w danym momencie rzeczy, bez zbędnych rozpraszaczy.

Krzesełko: wysokość siedziska 30-40 cm
siedzisko wymiary 30x28 cm
wysokość całego krzesełka 58-68 cm

Zestaw można zamówić w dowolnie wybranym przez siebie kolorze... białym, czerwonym, różowym, niebieskim, turkusowym, zielonym, szarym i wenge. My wybraliśmy po raz kolejny naszą ulubiona zieleń :)


W końcu Kuba ma swoje miejsce do pracy, nauki i zabawy dostosowane do jego wzrostu.


Mebelki stworzone na miarę dzieci, dostosowane do ich potrzeb, wzrostu, rosnące wraz z nimi w bardzo przestępnej dla portfela cenie. Takie właśnie są solidne i piękne mebelki od:


https://kidsmebel.pl/


Zakupu można dokonać bezpośrednio przez stronę producenta TUTAJ

Polecamy !!!

Prześlij komentarz

0 Komentarze