piątek, 15 grudnia 2017

Bombki z osikowych płatków

Kreatywnie w domu


Osikowe płatki... jesteśmy nimi oczarowani, to nasze tegoroczne odkrycie! I wiem, że na bożonarodzeniowej twórczości nie skończymy :) Niby niepozorne, niby takie zwyczajne a powstają z nich takie cudne rzeczy. Stworzyliśmy już piękne choinki, kartki świąteczne a teraz pokażemy Wam bombki na choinkę. W planach był jeszcze stroik i aniołki ale zostawimy je na przyszły rok... w tym zwyczajnie w świecie brakło nam już czasu.


W jaki sposób wykonać bombkę na choinkę z płatków osikowych? Świetną instrukcję możecie zobaczyć tutaj bowiem nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą tego co można zobaczyć na filmie :) W skrócie wykonuje się je w podobny sposób jak choinki... okleja się rzędami płatków styropianową bombkę, okleja dookoła. Takie oklejanie ma to do siebie, że nawet jak dziecko pomyli się to i tak w końcowym efekcie tego nie widać a wiem co piszę ;)Bombki na choince prezentują się bombowo!


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

2 Comments:

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates