Aquarellum - prawdziwa magia

Co zrobić, gdy ma się w domu trójkę Bąków w wieku przedszkolno-szkolnym i dość wymagającego niemowlaka a w dodatku ta trójka przyzwyczajona do wspólnej, kreatywnej zabawy z mamą domaga się swojego? I jak tu ogarnąć rzeczywistość kiedy ma się tylko dwie ręce i to w dodatku non stop zajęte? Z pomocą przychodzą mi "gotowce"... czyli przedmioty, które choć na chwilę zajmą moją nudzącą się od czasu do czasu czy też nieźle rozrabiającą trójkę.


Aquarellum to nasze nowe odkrycie i polecam je wszystkim małym i tym nieco starszym artystom. Aquarellum sprawi, że nawet dziecko nie lubiące farbek zacznie je lubić... choć kieszeń rodziców nie do końca ;)


Aquarellum to prawdziwa magia... magia sztuki. Pierwsze ruchy pędzla i wielkie WOW moich dzieciaków. I wcale się im nie dziwie!


Czym jest Aquarellum? 

To technika malarska, dzięki której nawet 4latek może samodzielnie namalować perfekcyjne obraz akwarelowy. Jak to możliwe? Elementy obrazków są bowiem otoczone lekko wypukłymi konturami, dzięki czemu dziecko prowadzi pędzel, nie wychodząc poza obrys elementu. Proste? Banalnie proste! W dodatku uzyskany przez dziecko efekt końcowy daje wrażenie niezwykłej finezji. Ktoś kto nie do końca będzie wtajemniczony zwyczajnie nie uwierzy, że dziecko i to w dodatku tak małe mogłoby coś takiego namalować i to w dodatku w 5 minut. A jednak... dziecko osiąga powalający efekt końcowy bez większej trudności.

Mając w domu dwie pannice i jednego królewicza wybrałam zestaw dość uniwersalny z motylim motywem. Jednak wśród zestawów znajdują się m.in. zestawy dla miłośników baśni, zestawy dla miłośników zwierząt... koty, pieski, sowy, rybki, coś dla księżniczek, czy wielbicieli kosmosu. Oferta jest bardzo duża... do wyboru do koloru ---> KLIK.

W skład naszego zestawu wchodzi:
- 4 obrazy do malowania o wymiarach 18x25cm
- 5 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel5 buteleczek farb z podstawowymi kolorami: zielony, niebieski, żółty, czerwony, różowy i pipetka pozwalają puścić wodzę kolorystycznej wyobraźni bowiem za pomocą pipetki dzieciaki mogą na palecie mieszać ze sobą kolory, tworzą nieskończenie wiele odcieni i kolorów.
Przyznacie, że AQUARELLUM MOTYLE to bajkowe obrazy. Oryginalna, kreatywna zabawka i doskonały pomysł na prezent... a Dzień Dziecka tuż tuż ;)
A po wyschnięciu taki obraz to piękna dekoracja dziecięcego pokoju.


Tylko taka moja rada... jeśli macie tak jak ja gromadkę dzieciaków, jeden zestaw to zdecydowanie za mało! I choć zabawa trwa bardzo krótko a cena jednego zestawu do niskich nie należy to warto zobaczyć swoje dziecko w roli wielkiego malarza. A nóż stworzone przez niego dzieło sprawi, że zostanie w przyszłości wielkim artystą :)


Dla naszych fanów mam 10% zniżkę na cały asortyment sklepu Plac Francuski, wpadajcie, przeglądajcie i korzystajcie ze zniżki :)

Wystarczy wpisać w koszyku kod KREAWDOM
Kod jest ważny od dzisiaj do 31 maja.

Zapraszam do śledzenia FB sklepu Plac Francuski ---> KLIK

Prześlij komentarz

0 Komentarze