Co wokoło - książki dla maluszków


Co prawda najmłodsza pociecha ma dopiero albo już aż dwa miesiące (zleciało niczym błyskawica), ale swoją biblioteczkę ma już całkiem pokaźną ;) Dziś dołączają do niej kolejne tytuły.


Książeczki z serii Co wokoło - sztuk cztery, całokartonowe, dziecioodporne, rymowane z urzekającymi, przejrzystymi i pełnymi humoru ilustracjami przyciągającymi uwagę dziecka.


Auto robi brum - wypełnione od okładki do okładki dźwiękami! To wyrazy dźwiękonaśladowcze, często są pierwszymi słowami wypowiadanymi przez maluszki. Auto robi brum brum, osa robi bzum bzum, tygrys robi wrrr,  babcia krzyczy aaa a pupa robi... no właśnie kto wie jak robi pupa?

Mały, mały smyk - przedstawia dzień z życia maluszka... poranna kaszka, zabawa w domu, toaleta, spacer na plac zabaw, powrót do domu autobusem, samodzielnie spożywany posiłek, kąpiel i wieczorne zasypianie. Książeczka ta również wypełniona jest dźwiękami... chlup, chlup, siup, mlask, mlask, szur, szur.

Bardzo wielki nos - na przykładzie dwóch sympatycznych świnek odzwierciedlających relacje między dzieckiem a rodzicem, maluszek poznaje i nazywa części ciała, poznaje różnice między dużym i małym. Sporo w niej zabawy... gilgotanie, tupanie, wskazywanie nosa a nawet ciągnięcie za ucho ;)
Sweter włóż i już to zabawna historyjka o ubieraniu się zimą przed wyjściem z domu. Maluszek wspólnie z bohaterami książki założy skarpetki, sweter a także spodnie... fajna okazja do nauki samodzielnego ubierania. 

POLECAMY!


Prześlij komentarz

0 Komentarze