Mega układanka od Buu


Wśród zabawek edukacyjnych i pomocy dydaktycznych są takie do zakupu których szczególnie zachęcać nie trzeba. To zabawki, które już od pierwszego spojrzenia znajdują się od razu na liście must have. Taką zabawką bez wątpienia jest Mega układanka od Buu Strasznie Fajne Zabawki.


Zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem. Zabawka, którą bawić się będzie już 2-3latek, 5latek nie przejdzie obok niej obojętnie a i u 7latka wzbudzi zainteresowanie. Zabawka, którą bawić się będzie nie jedno pokolenie. Zabawka, którą wykorzystać można na niezliczoną liczbę sposobów. Zabawka, która rozwija dziecko na wielu płaszczyznach. Zabawka, która nie tylko bawi ale i uczy. Zabawka, która ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawka, która daje niezły trening logicznego myślenia i koncentracji. Zabawka, która rozwija wyobraźnię. Uff... dużo tego ale to chyba jeszcze nie wszystkie zalety naszej układanki!


Mega układanka to 70 różnorodnych drewnianych klocków w pięknych kolorach oraz 60 plansz ćwiczeń na trzech poziomach trudności.

Plansze z wzorami konturowymi...Plansze z wzorami kolorowymi...
Plansze z wzorami jednobarwnymi - czarnymi...
Niezależnie od poziomu trudności, dzieci mogą układać wzory na kartach a także odwzorowywać je na stoliku/podłodze.

Układanka ta ma niezliczone pokłady możliwości... można z nią uczyć dziecko kolorów, kształtów, układać/uzupełniać sekwencje a nawet ćwiczyć układanki lewopółkulowe czy symetryczne. Dziecko może ćwiczyć układanie dowolnie wymyślonych przez siebie wzorów.

Elementy układanki wykonane są z naturalnych materiałów - drewna... piękne, kolorowe, trwałe i przede wszystkim bezpieczne dla dziecka. Jakość pierwsza klasa!


POLECAMY na prezent z okazji Dnia Dziecka, urodzin czy Mikołaja. POLECAMY również jako prezent ot tak, bez okazji :)


Zainteresowanych Mega układanką odsyłamy do strony Buu Strasznie Fajne Zabawki

Prześlij komentarz

5 Komentarze

 1. Świetna! lubię takie edukacyjne zabawki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobną grę miałam w pracy i dzieci bardzo ją lubiły. Ta jednak jest dużo ciekawsza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. naszebabelkowo.blogspot.com26 maja 2018 05:48

  Faktycznie świetne układanki - bardzo pomysłowe i dają mnóstwo możliwości tworzenia zupełnie nowych wzorów.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)