piątek, 22 czerwca 2018

Kwiaty na zakończenie przedszkola

Kreatywnie w domu

Zakończenie kolejnego roku przedszkolnego właśnie dziś... Jak co roku dzieciaki z lekką moją pomocą przygotowują dla swoich pań coś drobnego, coś od serca. Taki drobny upominek za cały rok opieki :)


W tym roku postawiliśmy na naszą ulubioną zabawę bibułową :) Powstały cudne, kolorowe i jakże słodkie kwiatuszki a'la słoneczniki.

Zasada jest prosta... bibułę tniemy na kwadraty i za pomocą ołówka bądź kredki przyklejamy je do szablonu kwiatka. Ale zanim bibuła, przygotowałam środki każdego z kwiatków... kolorowe lentylki i wieczko po serku. Reszta to już tylko działanie dzieciaków.


Jako, że nie miałam w domu słomek do napoju, wykorzystałam odkopane drewniane patyczki, które dziewczyny pomalowały na zielono.


Dokleiły jeszcze wycięte listki i gotowe...

I choć metoda bardzo pracochłonna, dziewczynki potrzebowały 2-3 dni na przygotowanie 3 kwiatków to opłacało się bo uśmiechy pań mówiły wszystko.


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates