Proszę, dziękuję, przepraszamKsiążeczki z serii Księga dobrych manier - sztuk trzy... proszę dziękuję, przepraszam... trzy magiczne słowa - podstawa do tego, aby nauczyć dzieci w przyszłości nie tylko zachowania na ulicy i przy stole, ale po prostu szczęśliwego życia - zgodnego z obyczajem społecznym.  Książeczki całokartonowe, w twardej oprawie, dziecioodporne, przetrwają nawet wielokrotnie podejmowane próby czytania. Książeczki w małym, poręcznym formacie. 12-stronicowe.

Bohaterami wszystkich książeczek są zwierzątka. W każdej z nich najmłodsi czytelnicy dowiadują się jak bardzo ważnym słowem są słowa proszę, dziękuję przepraszam.

Kiedy ktoś jest dla nas miły, koniecznie należy mu podziękować. Kiedy chcemy dostać jaką smaczną przekąskę, musimy wypowiedzieć magiczne słowo. A jeśli ktoś coś zbroi celowo lub zupełnie przypadkiem również musimy umieć przeprosić. Bohaterowie książek nie zawsze umieją sobie przypomnieć te słowa. Na szczęście wszystkie mają mądrych przyjaciół, którzy pokazują im jak to zrobić.


Księga dobrych manier Proszę
Księga dobrych manier Dziękuję
Księga dobrych manier PrzepraszamniePrzeczytane.pl Księgarnia internetowa

Prześlij komentarz

1 Komentarze

  1. Urocze... myślę, że spodobałyby się mojemu Siostrzeńcowi :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)