Mała księga mądrości Kubusia Puchatka


Kubuś Puchatek ostatnio u nas na topie, a hitem jest Mała księga mądrości Kubusia Puchatka. Któż z nas nie zna tego sympatycznego misia... misia o niezbyt dużym rozumku i wielkim serduchu? Miło jest powrócić do swojego dzieciństwa za pomocą takiej książki.  Otwierasz książkę... a w niej Twoim oczom ukazują się napisane wielka literą mądrości Kubusia i całej jego ferajny ze Stumilowego Lasu... Łza się w oku kręci. 


Genialna książka począwszy od okładki przez każdą stronę, każde umieszczone w niej zdanie. Książka co prawda podzielona jest na rozdziały ale zawiera najbardziej znane cytaty na każdą okazję i na każdy temat. Myśli są krótkie, zabawne, a mimo to dają do myślenia. Każde zdanie jest wyłuszczone, opatrzone zabawnym czy wymownym komentarzem, a także okraszone piękna kubusiową grafiką. Całość prezentuje się rewelacyjnie!

Co prawda książka ta przeznaczona jest dla najmłodszych czytelników ale równocześnie może być skierowana do nas dorosłych, którzy zagonieni zapominamy o rzeczach najprostszych.

Podsumowując.. Mała księga mądrości Kubusia Puchatka może być świetnym prezentem dla osoby w każdym wieku.

Podobny obraz

Prześlij komentarz

0 Komentarze