Interaktywna Szopka 3D Betlejem
Albikomania trwa w najlepsze... wszystko zaczęło się od dwóch książeczek i magicznego pióra, później przyszedł czas na kolejne książeczki, kosmiczne puzzle, ale to co teraz nas spotkało to dopiero istny szał.


Pięknie stworzona i zilustrowana Szopka Bożego Narodzenia, z którą dzieciaki poznają magiczną historię Bożego Narodzenia. Szopka przeniesie ich do Betlejem, w którym narodził się Jezus Chrystus. Świetna sprawa dla dzieciaków zarówno w tym przedświątecznym jak i świątecznym okresie.


Dzieci dowiedzą się, jak wyglądały te cudowne wydarzenia i skąd wzięły się polskie tradycje, w których co roku uczestniczą. Zrozumieją znaczenie symboli biblijnych, odkryją co w darze przynieśli Trzej Królowie, a także poznają czasy, w jakich dwa tysiące lat temu żyła Święta Rodzina. Wszystko to w formie zabawy.

To niezwykłe pióro... czyta, śpiewa, recytuje, przeprowadza quizy, zmienia głosy. Nie ważne czy przedszkolak czy starsze dziecko... zachwyt jest na tym samym poziomie.  O tym jak działa długopis i jaki prosty jest w obsłudze pisałam TUTAJ, gdyby ktoś nie znał jeszcze tego magicznego pióra to zapraszam do lektury ;)


Czytający długopis poda nam podstawowe jak i rozszerzone informacje związane z tym magicznym czasem, dzieci sprawdzą co mówią poszczególne postaci oraz jakie wydają dźwięki. Zagrają również w trzy quizy na różnym stopniu trudności. Wybieramy jedną z ikonek znajdujących się w dolnej części szopki... pierwsza - ikona z kostką z jednym oczkiem - zapoznaje dziecko z nazwami, a głównym zadaniem dziecka jest odszukanie danej postaci, zwierzaka, obiektu znajdującego się na szopce. Druga - ikona z kostką z dwoma oczkami  - poszerza wiedzę dzieci, dzieci odpowiadają za pomocą ikonki z ptaszkiem i krzyżykiem (prawda czy fałsz) na zadane pytanie. Kolejna ikonka - ikonka z kostką z trzema oczkami - to quiz najtrudniejszy, dziecko odpowiada za pomocą ikonek A, B, C. Każde dziecko lubi wyzwania więc taka forma sprawdzania wiedzy z pewnością sprawdzi się rewelacyjnie.

Z szopki popłynie również muzyka wspaniałych polskich kolęd.I to jest największy hit wśród moich dzieci :)


W szopce ukrytych zostało prawie 300 dźwięków i tekstów. Wystarczy jedynie zgrać oprogramowanie ze strony www.czytajzalbikiem.pl i bawić się na całego.SZOPKA 3D BETLEJEM to świetny pomysł na prezent pod choinkę :)

POLECAMY!!! 

Szopka jest kompatybilna jedynie z piórem Albikiem do nabycia TUTAJ

Prześlij komentarz

0 Komentarze