Calmean Child Watch Nemo idealny na start w samodzielność

Gdy Kuba szedł do pierwszej klasy, wyposażyłam go w bardzo funkcjonalny zegarek, który od pierwszych dni podbił jego ale i moje serce. Zegarek zegarkiem ale on przede wszystkim służy mi jako lokalizator dziecka. 


Calmean Child Watch Touch bo o nim mowa zdecydowanie ułatwia nam życie. Dziś po prawie 1,5 roku użytkowania mogę napisać jak się sprawuje... Obsługa urządzenia jest banalnie prosta, mój 8latek nie miał i nie ma z tym problemów. Czasami sprawdza się jako budzik, pod warunkiem, że wcześniej młodsze siostry nie obudzą szkolniaka. Kontakt z mamą czy tatą w każdej chwili bez wątpienia daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, a ja mam ten komfort, że w razie niespodziewanej zmiany planów czyt. nasza najmłodsza pociecha utnie sobie słodką drzemkę w czasie kiedy właśnie mamy jechać po najstarszą pociechę do szkoły, mogę wysłać mu smsa czy też zadzwonić i poinformować go, że przyjadę po niego później, żeby poszedł na świetlicę. Takie urządzenie również pozwala mi spokojnie czekać w domu na jego powrót, ale też umożliwia mi sprawdzenie lokalizacji miejsca, w którym w danej chwili przebywa.


Czasy, w których przyszło nam żyć nie należą do najbezpieczniejszych, dlatego urządzenie takie jest bardzo fajnym rozwiązaniem pozwalającym i dzieciom i rodzicom czuć się bezpieczniej.


Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym to kolejne moje dziecko przekroczy szkolne progi, dlatego i ją postanowiłam wyposażyć w takie urządzenie już zawczasu. Minęły dwa lata a Calmean nieco ulepszył wersję dziecięcego smartwatcha. Choć na pierwszy rzut oka wyglądem niczym się nie różni to wewnątrz dodał kilka gadżetów takich jak aparat czy grę, w którą może dziecko pograć jadąc np. autobusem ze szkoły. Poprawił się również sposób ładowania urządzenia.Calmean Child Watch Touch lub Calmean Child Watch Nemo idealny prezent dla dziecka, który rozpoczyna nowy etap w swoim życiu... etap szkolny.Prześlij komentarz

0 Komentarze