Laurki dla BABCI i DZIADKA ze starszakiem

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu przypomniałam Wam nasze propozycja na laurki w wykonaniu przedszkolaków, dziś nasze laurki dla nieco starszych dzieci.


Laurki te co prawda mogą wykonać również młodsze dzieciaki, ale znaczna większość pracy będzie wymagała udziału rodzica. Bowiem taki 4-5latek zbytnio nie poradzi sobie z dokładnym wycinaniem, a później ze skręcaniem papieru i to w dodatku kilkanaście czy też kilkadziesiąt razy powtarzając tą czynność. Ale taki 8latek już tak. Zajęcie wymagające nie lada cierpliwości i skupienia uwagi.

Z papieru wycinamy koło, a z tego koła wycinamy spiralę. Aby ułatwić zwijanie spirali, użyliśmy igły do quillinu. Z nią dużo łatwiej i szybciej zwijało się różyczki.Gdy stworzymy całe mnóstwo różyczek, możemy przystąpić do tworzenia laurek. Laurki tworzymy według tego co podpowie nam nasza wyobraźnia. U nas powstały serduszka i bukiety.
Różyczki w wazonikach...


Bukiet róż w wazonie...Bukiet różczyczek solo...


A nawet bukiet różyczek w koszyczku...Każda inna, każda wyjątkowa, każda stworzona z miłości do babci i dziadka, każda zostanie wręczona osobiście.


Jeśli spodobały się Wam nasze laurki z różyczkami w roli głównej to zapraszam do Kusiątek, tam również królują różyczki w upominkach przygotowanych dla babć i dziadków.

https://kusiatka.blogspot.com/2019/01/upominki-z-wykorzystanie-papierowych.html?fbclid=IwAR3JJk-jQzGuIggyjQlkYcUP02kMNKfQWMEceGzLHNZCuOpuRGMGup0V_Dk


A Wasze pociechy robią laurki dla swoich ukochanych babć i dziadków? Czy raczej idziecie w stronę "gotowców"?

Prześlij komentarz

0 Komentarze