Książeczki dla maluchów z ruchomymi elementami
Książek nigdy dość! Bardzo cieszy mnie fakt, że na rynku pojawiają się interaktywne książeczki dla maluchów, książeczki, które za sprawą ruchomych elementów w nich umieszczonych ożywają.


Bardzo fajne książeczki wydało niedawno Wydawnictwo Wilga... seria 4 książeczek, a każda z nich opowiada inną historię, w której bohaterami są zwierzątka... poznamy zatem historię uroczej suczki Bunii, która szuka przyjaciół – zwierzątek, którzy mogli by ją przytulić. Jest też myszka o imieniu Staś, która szuka swojej mamy, szuka jej za drzewem, na placu zabaw, w kwiatowym ogródku. Czy uda się jej ją odnaleźć? Wspólnie z Króliczką Zosią poszukamy jej kochanego misia bez którego nie zaśnie. Poszukamy za fotelem, na półce z zabawkami, w pralni, w łazience, a nawet pod łóżkiem mamy.Czy go znajdziemy? Mała żabka Kuba również poszukuje swojego pluszaka, który gdzieś zapodział się przedszkolu. Nie ma go w kąciku z książkami ani w kąciku kuchennym, nie maza klockami.Czy się odnajdzie?

Na uwagę zasługuje fakt, iż szukając wspólnie z bohaterami książek spotykamy wiele innych zwierzątek.Każda z nich posiada przyjemne dla oka obrazki. Książeczki są "dziecioodporne", posiadają sztywne, kartonowe strony, przetrwają więc nie jedną zabawę małych rączek. 

POLECAMY!

Prześlij komentarz

0 Komentarze